Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

ferceraju 10.5.2 i tubetv.imam jedno pitanjce. nisam siguran da li je delo ruku cerkice, ali pre 20ak dana sam otvorio itunes i video da ni jedan iz trekova ne radi (libary je bio pun ali su svi fajlovi nestali). uradio update sa ipoda i sada je sve ok, ali me interesuje da li se slicna stvar desavala nekome. mali haker ima dve godine, ajde da poverujem da moze obrisati nekako sve fajlove, ali sumljam da moze obrisati i iz trash-a.

Link to comment

MIRO je odlican za skidanje sa YouTubea i sa jos gomile raznih kanala, ima i za Win, ali nisam probao. Mac verzija mi je super, skida i torente...10.5.2 je OK, ali je Graphic Update meni napravio opak posao... Minijeva mučenica GMA 950 je konačno počela da bljuje vatru... pokazuje svoju sirovu snagu... i to... živi punim plucima svoj integrisani zivot!10 ak filmova odjednom na expose bez trzanja, i te fore... do sad to nije moglo

Link to comment

Kolko odmah skidam taj miro za win, pa cu da vidim za mac-a.---Skinuo, svidelo mi se pretrazivanje, i lepo downloaduje, medjutim na prvoj play-u puko ko zvecka. Sve se ovo odnosi na WinXP.

Edited by Aion
Link to comment

Samo za Bleka :DDoco puts Macheads under the microscopevioletblue1_wideweb__470x233,0.jpgA fan at the opening of an Apple Store in New York and, right, sex blogger and Mac fanatic, Violet Blue.What is it about Apple products and the Mac in particular that inspires a fanatical, almost religious devotion among users?..."Macheads developed a strong personal connection to their machine," he said. "The Mac came not just as a machine in a box, it came with a whole community; they had the idea that they were part of something special, a social movement around a computer."Ostatak

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...