Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne mogu da nadjem pa moram da pitam..Da li se pojavila neka dobra dusa koja je objedinila Sport klub i Arenu u svojoj ponudi..ili to jos uvek mora odvojeno?
Imam ja na Radijus Vektoru sve Arene i oba Sport kluba.
Link to comment

IKOM ima neku cudnu digital tv ponudu u okviru kojih ima sve 4 Arene, ali nije mi jasno kako je moguce da je to jeftinije nego obicna pretplata. Pogotovo sto ne pise sta sadrzi obavezni mega paket osim da ima 74 kanala. Ako su to ovi redovni kanali, ispada da za 750(250 za mega i 500 za Arenu) imam mnogo vise nego za klasicnu pretplatu koja je 800 dinara.Da li neko zna u cemu je stos i kako da matorce prebacim na taj mega+arena paket?

Link to comment

Sta je to sad SK, SK+, SK3, SK4, SK5? Otkad Sportklub ima 5 kanala?U poslednja dva dana, naša redakcija je zatrpana pitanjima o tome kako i gde mogu dobiti Sport Klub 3, 4 i 5.Da još jednom pojasnimo, to su jedinstveni kanali na ovim prostorima. Signal je digitalan i oni se aktiviraju samo po potrebii, odnosno, vrše se samo direktni prenosi kada ima više utakmica istovremeno. Kada nema prenosa, stajaće telop sa najavama narednih prenosa koje ćemo raditi.U ovom trenutku, Sport Klub 3, 4 i 5 se mogu dobiti samo u ponudi SBB-a i D3 paketa. Dobili smo i mnogo pitanja oko IKOM-a i Total TV-a. Za sada, na žalost, ova tri kanala ne možete dobiti preko tih operatera, ali se nadamo da ćemo uskoro postići dogovor i sa njima. Naravno, o svemu ćete biti blagovremeno obavešteni preko ovog sajta koji se, kao što vidite, takođe umiva i poboljšava.Uživajte!A ja imam onaj odvratni KDS PTT angry.gif:isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...