Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Moze li se zameniti ili kupiti novi daljinski za risiver za SBB ? Dugme OK, ono okruglo u sredini je riknulo, treba 5 puta da pritisnem da radi...
Zamenice ti, meni su poslednji put slali kurirskom sluzbom. Zovi ih.
Link to comment
Odeš u mts poslovnicu. Uzmeš cam ili risiver za zemaljsku tv (Antena plus)Odeš kući, uključiš antenu u tv ili risiver, preskeniraš tv (u risiveru već postoji lista), prebaciš na Arenu i gledaš

 

 

Plasticno receno, odem u MTS, uzmem CAM modul, ubacim u TV i kad mi se gleda SBB izaberem HDMI kao izvor, a kad hocu Arenu, izaberem CAM kao izvor?

 

I sve to na jednom daljinskom?

 

 

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

 

Plasticno receno, odem u MTS, uzmem CAM modul, ubacim u TV i kad mi se gleda SBB izaberem HDMI kao izvor, a kad hocu Arenu, izaberem CAM kao izvor?

 

I sve to na jednom daljinskom?

 

 

 

ne znam baš da li ćeš moći sve na jedan daljinski

kod mene je obrnuto, sbb ide preko kartice sa običnim daljinskim od tv-a, a za Arene prebacim na hdmi, i dalje mora mts-ov daljinski

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

 

15 minutes ago, Milosh76 said:

Hvala levi

 

A kakva je slika? Verovatno nije hd?

 

 

 

kod mene je kompletan mts i njihov sport hd paket  

jer mi je sbb još u prelaznoj fazi sa ikoma, pa sve zajedno košta otprilike koliko bi mi bio samo Eon kad bih ga uzeo :dry:

 

ova antena+ nema hd arene, a ne znam da li postoje uopšte neki dodatni paketi, ili je  to to?

Link to comment
52 minutes ago, radisa said:

Jel' može Arena preko neta, a da nisam MTS pretplatnik?

Da bi mogao da imaš sve Arene za 500 dinara mesečno preko usluge MTS TV Go (do kraja maja ima i promocija 3 meseca za po dinar), mislim da je sasvim dovoljno da uzmeš njihovu pripejd karticu i registruješ je, jer tako zvanično postaješ njihov korisnik. To te izađe 200 dinara u 3 meseca (koje možeš da upotrebiš za plaćanje parkinga). Proveri u poslovnici ili telefonom.

 

Evo malo detaljnije.

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Promocije/a61754-Promotivno-mts-TV-GO.html

 

Međutim, mnogi kukaju na pouzdanost te usluge kad su atraktivni sportski prenosi u pitanju.

Edited by vememah
Link to comment

Ja imam osnovni MTS IPtv, a MTS TV Go mi ne radi preko neta drugih provajdera (imam SBB Trio Gold). Srećom komšinica ima njihov BOX paket, pa se zakačim na njen wireless, i onda mi Go radi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...