Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Dragi prijatelji, kupio sam nedavno Lenovo ThinkPad w541 I sve radi ok osim kabla mini displayport - ne baca mi signal na TV preko HDMI ulaza.

Čuo sam da postoji varijanta da se namesti u BIOS da boot ide na mini displayport izlaz ali mi je frka ako kabl ne radi (i njega sam uzeo nedavno) da li ću moći da vidim išta? Pretpostavljam da će signal ići na mini displayport a ne na laptop LCD display.

Da Li neko zna kako to funkcioniše?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Problem moze biti i do tva/monitora kad radis preko minidisplay/hdmi adaptera.Ja imam dva monitora, jedan iz nekog razloga ne prepoznaje takav signal, a drugi radi ok... 

Link to comment
  • 2 months later...

Hanumin laptop, neki HP 2000, ima 5-6 godina, vise ne radi kad se skine sa punjaca. Kad je na punjacu pokazuje da je na 31% i pise Not charging  Jel to znak da je definitivno bat riknula i koje su tu cene otprilike? (mada joj ja sugerisem da ovaj baci kroz prozor i da kupi novi posto uzasno sporo radi)

Link to comment

Znaci baterija je 100%?

Hvala na brzim odgovorima, nek radi na punjacu (ionako je jos 4 meseca na porodiljskom :lol:), pa taman da joj kupim nov za rodj :ph34r:

Link to comment

Pa cim radi laptop na punjacu a ne radi bez znaci baterija je :) mozes cak da izvadis bateriju (ukoliko model dozvoljava) i drzis je sa strane, ako nista, OS nece pokusavati da je puni i da ti salje obavestenja

Link to comment

Probao sam neke gluposti sto sam guglao da kao u Device Manager uninstalliram bateriju i da ce to resiti Not Charging problem ali i dalje nista.

Da, znam da mogu fizicki da izvadim bateriju i da radi samo na punjacu, ali mi je trunku sumnje ostavljalo ovo upozorenje Not Charging.

 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Znaci baterija je 100%?

Hvala na brzim odgovorima, nek radi na punjacu (ionako je jos 4 meseca na porodiljskom :lol:), pa taman da joj kupim nov za rodj :ph34r:

Pa nije 100%

Mozda su otisli kontakti baterije ili tako nesto, ali 99,99% jeste baterija

 

Cisto da te utesim, makar 0,01%

Link to comment
  • 5 weeks later...

komp bio na servisu i sad su ga vratili i sve je super, sem sto nikako nece bateriju da napuni do 100posto, uvek stoji "99% avaliable (plugged in, charging)".

jel ima to neke veze? izmedju ostalog, menjali su i bateriju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

trazim novi punjac za laptop, jel odgovara neki s vecom maksimalnom snagom i izlaznom strujom? na starom punjacu pise +19.5V – 2.31A 45W MAX, a ovaj prodavac mi nudi novi s 19.5V, 4.62A i 90W.

Link to comment
2 hours ago, Calavera said:

trazim novi punjac za laptop, jel odgovara neki s vecom maksimalnom snagom i izlaznom strujom? na starom punjacu pise +19.5V – 2.31A 45W MAX, a ovaj prodavac mi nudi novi s 19.5V, 4.62A i 90W.

neće da može

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...