Jump to content
IGNORED

Sve o WTA


Serena

Recommended Posts

Danas se u Rimu igraju СССР polufinala. 

Kudermetova (Rus) protiv Kalinine (UKR) u 15.30

Ribakina (KZS) protiv Ostapenko (LET) u 19.00.

 

Edited by Serena
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Ovo je baš opskuran topik, zar nije mogao da bude na Zabavi,u kategoriji samo za kladioničare.

Pravicu se da ga nisam procitala :rolleyes:

Ja imam predlog da se Tenis za meraklije prebaci na Zabavu :thumbsup:

Link to comment

Pošto ovde teško može da se govori o kvalitetu tenisa, predlažem da se fokus prebaci na odevne kombinacije. Ponekada mi mnogo nedostaje Milka Babović sa opisima za gledaoce. :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Gde si se Milke setila :lolol: 

Odevne kombinacije su takve da ni Milka ne bi imala volju da se njima bavi.

Ove kratke majice od najka me uvek sete na Korne kad je dobila kaznu jer je na terenu skinula majicu koju je bila naopako obukla i na tren ostala u grudnjaku, a ove sad igraju u grudnjaku i nikom nista. 

  • Haha 1
Link to comment

Kudermetova protiv Kalinine, prednost dajem Kudermetovoj i navijam za nju. Igrala je nedavno i polufinale Madrida gde ju je Iga demolirala :angry:

Kalinina do sad nije igrala u polufinalu nekog turnira serije 1000.

Ukrajinka je u proslom kolu imala jako tezak mec protiv Hadad Maje, 3 seta i skoro 4 sata igre. Pitanje je koliko joj je ostalo snage za jos jedan naporan mec protiv loptice skocice. 

H2H je 1 1, oba meca na hardu, na sljaci se nisu sastajale. Inace su vrsnjakinje 26god imaju.

Meni se svidja kako Veronika igra, lepo gradi poene, kretanje joj je odlicno ali joj fali snaga, zato ju je Iga demolirala u Madridu. 

Spoiler

Kudermetova je udata za svog trenera, koji je stariji od nje 13 godina, a koji jako dobro izgleda :wub: i maneken je, ili je bio od EA, sadasnjeg Veronikinog sponzora. Postao joj je trener kada je imala 16godina i njeni su bili jako protiv te veze zbog razlike u godinanama. 

 

Link to comment
13 minutes ago, Serena said:

Kakva realizacija BL za Kudermetovu :isuse: 1od 10. 

Povučena ovim topikom gledam ovo 5 minuta i ne verujem. Strašno.

Link to comment

Kalinina igra jako cudnovat tenis ali prolazi joj dosta solidno to, cudno kretanje, cudni udarci, sve. Kudermetova pregorela psihicki zbog neiskoriscenih brejk lopti, jako tesko ce uzeti i drugi set.

 

Inace, sto se tice kladjenja, zenski tenis je nesto najgore sto postoji, i to ubedljivo. Ja sam na tome ostavio jedan dobar stan i zelim im da se ugasi WTA lista a moze i ceo zenski sport:dry:

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Povučena ovim topikom gledam ovo 5 minuta i ne verujem. Strašno.

Izbrisite ga odmah :lolol:

Kalinina u finalu :wacko:

Cura hoda hoda kao da je dosla s kopanja. 

Ova Veronika ima sve super udarce al joj izgleda fali mozga u glavi. 

  • +1 1
Link to comment

Ribakina spasila turnir, eliminisala bandoglavu Letonku. U drugom setu bilo cupavo. Ribakina popila neki lek izmedju dva seta i na pocetku drugog bila brejknuta. Pri rezultatu 4 2 za Ostapenko pocela da pada jaca kisa i povuku se sa terena. Posle nisam gledala mec. Ribakinoj je izgleda pauza bila od korosti jer je u nastavku meca osvojila 4 gema u nizu i uzela i drugi set. 

Finale veceras u 19, Kalinina vs Ribakina. 

Publika ce biti sasvim sigurno na strani Ukrajinke jer je i na sinosnjem mecu zdusno bodrila Ostapenko :blink: 

Link to comment
19 hours ago, Zli Gli said:

Kalinina igra jako cudnovat tenis ali prolazi joj dosta solidno to, cudno kretanje, cudni udarci, sve. Kudermetova pregorela psihicki zbog neiskoriscenih brejk lopti, jako tesko ce uzeti i drugi set.

 

Inace, sto se tice kladjenja, zenski tenis je nesto najgore sto postoji, i to ubedljivo. Ja sam na tome ostavio jedan dobar stan i zelim im da se ugasi WTA lista a moze i ceo zenski sport:dry:

 

Na WTA se kvota manja od 2.25 ne igra.

Link to comment

Nisam ni igrao ali izginuo svakako:D

 

Nego, pozdravise li se juce Kalinina i Kudermetova? Ja koliko sam video krajickom oka nisu, izgleda da i dalje traje ono kuliranje Ruskinja i Ukrajinki, totalno umobolno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...