Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

5 minutes ago, napadaj said:

 

Uf tek sad sam video veću sliku i primetio jednu stvar - ubica je ovaj skroz levo i na slici pokazuje pištolje prstima sa obe šake.

 

  Reveal hidden contents

aGcxgtF.png

 

 

Sve više imam utisak da je u pitanju zlikovac kao iz najcrnjih stripova i knjiga - izuzetno pametan, bezosećajan i hladnokrvan, iako ima svega nepunih 14 godina.

 


694779_2_iff-1.jpg?resize=768,795

:isuse:

  • Tužno 2
Link to comment

@arheolog1981 vjerovatno klinci sad i radi tiktok poze mlate flasama, a vecina poslije izraste u normalne ljude, ali radikalstina je unazadila srbiju toliko da to nije moguce ni pojmiti, slazem se

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, arheolog1981 said:

Ova dvojica drže flaše viskija i vinjaka? A izgledaju kao da imaju barem 16 sa nekim zajebanim pozama ala južni vetar. Kakav je ovo slom društva, bukvalno nema šanse da se nakon radikalštine oporavimo za 5 generacija 

Pa tako je od 92.

Tad se sve slomilo i nikad se više nije sastavilo.

U svim zemljama ex Yu.

Link to comment
8 minutes ago, napadaj said:

 

Sve više imam utisak da je u pitanju zlikovac kao iz najcrnjih stripova i knjiga - izuzetno pametan, bezosećajan i hladnokrvan, iako ima svega nepunih 14 godina.

 

Bukvalno si opisao glavne karakteristike psihopate. 

Ja bih dodao i taj momenat narcisoidnosti jer je preduzeo sve kako bi netaknut izašao iz svega. Plus mogu da zamislim kako je samozadovoljno i smireno pričao šta se desilo i kako je sve isplanirao hraneći se zbunjenim pogledima ljudi koji su ga ispitivali. 

  • +1 5
Link to comment
42 minutes ago, Milosh76 said:

Dokle cete hladnokrvnog ubicu, sociopatu i monstruma nazivati K.K.?

Iz postovanja prema zrtvama, da se nikad ne zaboravi, treba ga zvati po imenu uz prefiks ubica.

Dakle, ubica Kosta K. je uleteo u skolu i hlsdnokrvno sa umisljajem ispalio 57 metaka koji su ubili cuvara i osmoro dece!

Nikakav K.K. pa da se zaboravi ime monstruma, on je monstrum i ubica Kosta K. (prezime ne znam).
 

kako ono ide CTRL +H    

K.K. >> Kosta Kecmanović

na celom ovom topiku

 

a ovo je dobrica po dr. bojiću

Edited by djordje geprat
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

 Mali govnar ne zaslužuje pažnju, koja možda bude motiv nekom drugom ludaku. 

 

Nažalost, kasno je za to.

  • +1 5
Link to comment
 
Uf tek sad sam video veću sliku i primetio jednu stvar - ubica je ovaj skroz levo i na slici pokazuje pištolje prstima sa obe šake.
 
Spoiler

aGcxgtF.png

 
 
Sve više imam utisak da je u pitanju zlikovac kao iz najcrnjih stripova i knjiga - izuzetno pametan, bezosećajan i hladnokrvan, iako ima svega nepunih 14 godina.
 

pritom ne izgleda malesno. saka velika, krupqn momak. nemam pojma dal je to on, na onom snimku gde ga privode ne izgleda ovoliki. mozda i perspektiva

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Link to comment
56 minutes ago, fren said:

S nijednim "objasnjenjem" za ovu tragediju ne mogu da se povezem, ni sa sns drzavom, ni sa lovom-oruzjem, ni sa zrtvom vrs. nasilja... Odrasla sam u najgore doba u bloku, cega je sve tu bilo... Mix Cece i Slobe na vlasti, pistolje su nosali trinaestogodisnjaci, kao i bombe, bombe i pucnjava usred dana, obracuni kojekakvi. Al niko nije potezao oruzje u skoli na drugove/drugarice. A psihopata je bilo i te kako. 

 

 

Nema tu jednostavnog objasnjenja ali mislim da je najgora varijanta svesti ovo na puki slučaj i individuu, "eto desilo se" pa jebemmu koje su sanse da se desi bas u usranoj Srbiji sa sedam miliona stanovnika? Na gotovo osam milijardi ljudi?

 

Kada se ovo desi u SAD onda se po celoj Srbiji pise o SAD, a ne o nekom tamo meksikancu ili poludelom belcu. Tada je to (sasvim ispravno) sistemski problem, problem njihove drzave.

A onda nama u dvoristu jedno dete pobije osmoro dece i to je onda je to od jednom vrlo individualan slucaj potpuno izolovan od ove septicke jame u kojoj zivimo.

 

Ponavljam - mali je imao pristup streljani i bojevoj municiji. Kako bre? Kakve su ovo poze na slici sa drugarima, jel on to upravo sam izmislio ili se to promovise na angro sa svih srpskih kanala? Pa tako se slikaju ovi koji su pravili ćevape od ljudi.

 

Objasniti ovo nije moguće ali jbg svoditi sve na puki slučaj ili božije delo koje je moglo da se desi bilo gde na zemljinom šaru a sa ovim konkretnim akterima, u to ne verujem.

 

Edit: hocu da kažem, ovo zahteva sistemsko preispitivanje koje se neće desiti, u boldu je sav moj gnev.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Nema tu jednostavnog objasnjenja ali mislim da je najgora varijanta svesti ovo na puki slučaj i individuu, "eto desilo se" pa jebemmu koje su sanse da se desi bas u usranoj Srbiji sa sedam miliona stanovnika? Na otovo osam milijardi ljudi?

 

Kada se ovo desi u SAD onda se po celoj Srbiji pise o SAD, a ne o nekom tamo meksikancu ili poludelom belcu. Tada je to sistemski problem, problem drzave.

A onda nama u dvoristu jedno dete pobije osmoro dece i to je onda je to od jednom vrlo individualan slucaj potpuno izolovan od ove septicke jame u kojoj zivimo.

 

Ponavljam - mali je imao pristup streljani i bojevoj municiji. Kako bre? Kakve su ovo poze na slici sa drugarima, jel on to upravo sam izmislio ili se to promovise na angro sa svih kanala?

 

Objasniti ovo nije moguće ali jbg svoditi sve na puki slučaj ili božije delo koje je moglo da se desi bilo gde na zemljinom šaru a sa ovim konkretnim akterima, u to ne verujem.

 

nije se desilo bas samo u usranoj srbiji, desilo se i u estoniji, koja je po svemu uzorna zemlja

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/school-shootings-by-country

 

Edited by Nikodije
Link to comment

na tviteru pisu ljudi da na toj slici nije on, da je slika uzeta sa pinteresta i da se prave lazni nalozi sa njom kao profilnom, ali da to nije on

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Ros said:

 

za mnoge stvar stoji da je 15 godina = dete.

za uzeti pistolj i ubiti izgleda da nije. moze i sa 14. neki i sa 12. 

mene zanima da li je bilo moguce prepoznati tu sociopatsku (ludacku) crtu kod njega i spreciti tako nesto? da li je realno za ocekivati tako nesto? ocigledno je da se radi o visoko inteligentnoj osobi, koja bi mogla da sakrije svoja osecanja i namere. bez obzira na uzrast. 

neko ko je fizicki u stanju da se nosi sa vatrenim oruzjem i koristi ga, ne moze biti tek tako podveden pod kategoriju dete. svi znaju za decu ratnike u africi. koliko su oni stari a nose i koriste automatske puske?

 

a drugo mi ne izlazi iz glave da roditelji svoje dete koje je (navodno) zrtva vrsnjackog nasilja, ostavljaju u istoj skoli? promenio smenu, odeljenje? sve se zna u svakoj skoli.

kod moje cerke u razredu su jednog decaka stalno maltretirali. nije bio neki djak, niti se isticao po bilo cemu, ali je bio sikaniran.

roditelji su ga jednostavno na kraju skolske godine prebacili u drugu skolu. 2km udaljenu, ali druga skola, druga deca. decko procvetao u novoj sredini. 

naravno, ceo taj proces je ispracen od pedagoga/psihologa u obe skole

Zašto misliš da je prikrivanje osećanja osobina visokointeligentne osobe? Mene mrzi da se raspravljam a i nije mi cilj da budem u pravu uvatite ga i pod katanac do kraja života, činjenice će brzo osporiti da je to izolovan problem koji se tako rešava. Nije to neki lik koji je izrokao ljude u Knezu, sistem u kome se ovo desilo jeste glomazan, ali nadamo se ne toliko da nismo u stanju da se bavimo njegovim uticajem na čin. Ili je, prosto, sve to jedan izolovan slučaj, kako došlo tako prošlo i da se odmorimo od šoka pa idemo dalje.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, rock bob said:

na tviteru pisu ljudi da na toj slici nije on, da je slika uzeta sa pinteresta i da se prave lazni nalozi sa njom kao profilnom, ali da to nije on

I meni deluje da ovo nije on.

Link to comment
22 minutes ago, smooth.Op said:

Bukvalno si opisao glavne karakteristike psihopate. 

Ja bih dodao i taj momenat narcisoidnosti jer je preduzeo sve kako bi netaknut izašao iz svega. Plus mogu da zamislim kako je samozadovoljno i smireno pričao šta se desilo i kako je sve isplanirao hraneći se zbunjenim pogledima ljudi koji su ga ispitivali. 


+ se dosta cesto u ovakvim situacijama ucinilac na kraju i sam rokne u stanju suzenja svesti ili kako vec to nazvati... ovaj ladi dadi zove pandure i ceka i zeli da zivi dalje.

Stone cold 

Edited by Plajvi
  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...