Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

  • renne pinned this topic

voleo bih da u ovom timu(s 22/23) spiritus movens, o kome govori dule bude aleksa, mislim da ima taj kapacitet samo neko da ga izvede na taj prosvetiteljski put. dugo nismo imaili poentera, domaćeg igrača, a ložanu

 


 

trebao bi dule da dobije odrešene ruke kao psiholog tima mislim da bi on bio u stanju da aleksu pripremi za takvu ulogu

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

voleo bih da u ovom timu(s 22/23) spiritus movens, o kome govori dule bude aleksa, mislim da ima taj kapacitet samo neko da ga izvede na taj prosvetiteljski put. dugo nismo imaili poentera, domaćeg igrača, a ložanu

 


 

trebao bi dule da dobije odrešene ruke kao psiholog tima mislim da bi on bio u stanju da aleksu pripremi za takvu ulogu

 

Nadam se da je bar jasno koju ulogu Aleksa treba da ima, tako nešto kao što Kums kaže: dribling, odbrana, loženje, prangija kad ga krene. 

 

Na poziciji 1 Leo Westermann i Yam Madar, ništa manje. I jedan talenat koji se čeka celu godinu. Te moderne varijante da svako treba da organizuje napad poštujem, ali na njima se igra tima ne može bazirati.

 

Iz ove sezone, iskustva koja moramo izvući prvenstveno su u selekciji - uložiš u Ledeja i Kuruca, a krpiš se na pleju? Neće to tako.

Link to comment

Dajte jos predloge za Zeljka i Savica kako da sklope tim za sledecu sezonu, da se ne brukaju drugu godinu zaredom, pa da prosledimo. Ako nas se sete kada se bude slavila titula, sete se, ako ne, nikom nista, to je bila nasa duznost..

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dajte jos predloge za Zeljka i Savica kako da sklope tim za sledecu sezonu, da se ne brukaju drugu godinu zaredom, pa da prosledimo. Ako nas se sete kada se bude slavila titula, sete se, ako ne, nikom nista, to je bila nasa duznost..

da pošaljemo pantera kući u bruklin, a za uzvrat uzmemo durenta

:fantom:

 

Link to comment
4 minutes ago, Djolle said:

Šta je KKPFC u nazivu topica? Košarkaški klub Partizan football club?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Nama je Barsa parametar

Link to comment
24 minutes ago, Djolle said:

Šta je KKPFC u nazivu topica? Košarkaški klub Partizan football club?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Tako je 😁

  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, Djolle said:

Šta je KKPFC u nazivu topica? Košarkaški klub Partizan football club?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Franjevci valjda?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...