Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Pa za Stankovića je odavno bilo jasno da je maksimalno osrednji trener, ne znam šta tu nije jasno, naravno da je pisano ono što je očinjem vidu jasno. Najveći problem - manjak hrabrosti što je u stvari ™ svih izdanaka batođorovske škole. 

 

Tvorzan da ima gram mozga, nakon smene trebalo je da dovede nekog ko zna da radi taj posao jer bi se to posredno isplatilo i njemu, ali bagra lopovska je naravno glupa ko kurac sem za klasično srpsko jajarenje.

 

Kada Partizan ode u LŠ, biće terani govnjivim motkama iz kluba.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pa za Stankovića je odavno bilo jasno da je maksimalno osrednji trener, ne znam šta tu nije jasno, naravno da je pisano ono što je očinjem vidu jasno. Najveći problem - manjak hrabrosti što je u stvari ™ svih izdanaka batođorovske škole. 

 

Tvorzan da ima gram mozga, nakon smene trebalo je da dovede nekog ko zna da radi taj posao jer bi se to posredno isplatilo i njemu, ali bagra lopovska je naravno glupa ko kurac sem za klasično srpsko jajarenje.

 

Kada Partizan ode u LŠ, biće terani govnjivim motkama iz kluba.

 

Jebi ga, Gvardiola nije bio slobodan.

 

Ja stvarno ne znam u kakvom vi svetu zivite i koga ste ocekivali na klupi Zvezde, narocito u tako kratkom roku za koliko su morali da nadju trenera. Ti vasi famozni mladi i perspektivni treneri iz srecnih fudbalskih zemalja ne postoje za nas, ima bar petnaestak liga u Evropi gde bi radije radili nego da dolaze u ovu nasu egzotiku. To su prazne forumske price. Sad da te pitam da bez goglanja navedes pet imena koji bi bili dobri a realni kandidati za nasu klupu pomenuo bi ovog trenera Makabija za kojeg nisi ni cuo pre nego sto smo odigrali utakmicu protiv njih i tu bi se zaustavio jer ne bi mogao da navedes jedno jedino ime.

  • +1 5
Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Pa za Stankovića je odavno bilo jasno da je maksimalno osrednji trener, ne znam šta tu nije jasno, naravno da je pisano ono što je očinjem vidu jasno. Najveći problem - manjak hrabrosti što je u stvari ™ svih izdanaka batođorovske škole. 

 

Tvorzan da ima gram mozga, nakon smene trebalo je da dovede nekog ko zna da radi taj posao jer bi se to posredno isplatilo i njemu, ali bagra lopovska je naravno glupa ko kurac sem za klasično srpsko jajarenje.

 

Kada Partizan ode u LŠ, biće terani govnjivim motkama iz kluba.

 

uh, ala je tebe uhvatio fatalizam :D

 

moje skromno mišljenje, uz opasnost da me napljujete, jeste da bi vam Lalatović sad legao. nije on lošiji trener od ovog koga imate sad, iskusniji je, zna da pliva u ovom okruženju. a i ličnost mu je takva da bi verovatno mogao da iskontrološe svlačionicu, uspostavi nekakav autoritet i spreči da se tu vode razne politike od raznih igrača.

Edited by Ted
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

uh, ala je tebe uhvatio fatalizam :D

 

moje skromno mišljenje, uz opasnost da me napljujete, jeste da bi vam Lalatović sad legao. nije on lošiji trener od ovog koga imate sad, iskusniji je, zna da pliva u ovom okruženju. a i ličnost mu je takva da bi verovatno mogao da iskontrološe svlačionicu, uspostavi nekakav autoritet i spreči da se tu vode razne politike od raznih igrača.

 

Nećemo da te napljujemo, samo ćemo da te ismejemo za taj predlog. Zvezda ipak traži trenera a ne pajaca. I za Terzinog vakta u klub jesu dolazili treneri. Ne sumnjam da je ovaj dečko trener, a videćemo kakav. Školovao se napolju, neka je to i sever Evrope, čim nije bata Đorin đak dobro je.

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

 

Nećemo da te napljujemo, samo ćemo da te ismejemo za taj predlog. Zvezda ipak traži trenera a ne pajaca. I za Terzinog vakta u klub jesu dolazili treneri. Ne sumnjam da je ovaj dečko trener, a videćemo kakav. Školovao se napolju, neka je to i sever Evrope, čim nije bata Đorin đak dobro je.

 

imao sam u vidu aktuelni trenutak, gde bi ključno bilo da tražite rezultat. a meni se čini da bi ga izvesnije dobili sa mojim čudnim predlogom, nego sa ovakvim eksperimentom. koji ne mora nužno da se pokaže neuspešnim, možda ispadne i suprotno. ali jeste eksperiment

 

a imali bi do juna vremena da nađete trenera kakvog tražite. htedoh reći da nekad čudna ili naizgled naopaka rešenja mogu da donesu rezultat na kratak rok (da se uzme titula).

Edited by Ted
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

imam još jedan čudan predosećaj. da će jedan klub iz sredine tabele uskoro da iskoči napred i da proba da vam diše za vrat. ne pitaj me koji, neka bude neizvesno.

 

Neizvesnost je izvesna u srpskom fudbalu. 

Link to comment

Mada su ga neki ovde nazvali iritantnim lupetalom [emoji12], radije ću okačiti njegovu analizu nego da čitam neke od nebuloza koje se ovde pišu.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Treneri prave greske, pravili su ih i najveci magovi trenerskog posla. Ta greska je bila vidjena da ce da se desi jos na poluvremenu i napravila bi je vecina trenera koji znaju Kangu. Ja sam mislio da nece ni izlaziti na drugo poluvreme. No, da se ne lazemo, niste vi poceli da jasete Stankovica tek posle te utakmice, trajalo je to neko vreme i pre toga. Nemoj da idem unazad i da izvlacim tvoje postove, ne samo sa ovog foruma. Ispali ste glupi i to vam je sto vam je, niko vam nije kriv. Navukao vas Terza kao mlade majmune. Sad uzivajte u raspadu kojem ste tercirali. Vidim da kod novog perspektivnog trenera koji je, kako ono bese, pravio Stankovicu taktiku, ne igraju ni Srnic ni Gobeljic... oh, wait.

Jedini koga je Terza.navukao kao malog majmuna si ti. Niko od nas ovdje nije pisao o "odlicnom menadzeru", o "najuspjesnijoj upravi", o ""stanju terena nekad i sad". Mi smo uvijek to lopovsko đubre dosljedno pljuvali. Za Pajsera smo pisali ono sto vidimo na terenu. Cuj Terzic ga minirao sa Adom, a "akcenat na finansijama bio na.plasmanu u LS" kako si ti pisao. Ispao si glup u drustvu sa onim raznim presmijesnim teorijama, ali sujeta ti neda mira, a kao pravi politicar sad mijenjas teze i nastavljas sa demagogijom.

I ovih +7 je napravljeno zato sto su komsije dovele dokazanu pajsercinu na klupu pa su gubili sto nikad nisu, mi odigrali samo jednu gostujucu utakmicu u Lucanima i tu se dobro pomucili. Plus su dvije ozbiljnije utakmice odlozene, protiv protivnika koji su poslije Partizana mozda i jedini koji mogu otkinuti bodove. 

I ta bajka o Stankovicevoj brani pred Terzicevim izasravanjima, rasprsila se.kao sapunica sto nam je lijepo predocio prije par dana Ohi izjavljujuci da.mu je uprava predocila da ne racuna na njega. I sta je bilo u vecem dijelu sezone? Ohi zakovan za klupu. Sto bi ti rekao oh  wait..

Na primjeru Ohija Terzic se u startu izasrao i po Milojevicu koji u istom danu kad se ovaj slika u dresu novog kluba, veze nema o tome i izjavljuje da je u konkurenciji za derbi. Jebiga zajebao se na svom debiju pa ga stavio u tim, a ovaj dao gol.

Tako da prestani da nam prodajes te fazone politicara, mijenjajuci teze, optuzujuci nas za ono sto si ti odobravao, stari smo ljudi, tu demagogiju sto vas uce na akademiji za.mlade lidere tipa "100 puta ponovljena laz postace istina", pa nece, to ti tamo kolegama sa akademije, bice.odusevljeni pretpostavljam.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Ta prica o superiornosti je deo pritiska na Stankovica i ekipu. Nikad bolja Zvezda, najbolja Zvezda u poslednjih 30 godina, napravili smo tim za polufinale Lige Evrope, nijedan trener ne sme da dovede u pitanje taj velelepni tim. U realnosti, prelazni rok nije zavrsen, ostali smo bez ozbiljnih opcija na najmanje dve pozicije a nakon odlaska dva centarfora i na trecoj. Ne mozes da busis trenera oko slabog kvaliteta igre kad njegov tim gazi sve pred sobom, moras da nadjes neku drugu varijantu., a ta varijanta je bila samoglorifikovanje uprave koja je napravila nevidjeni prelazni rok i ocekuje da joj tako monstruozan tim donese najvece rezultate. Naravno, taj pritisak je naterao i tim i strucni stab da puknu kao balon od sapunice cim je dosla prva losa utakmica i prvi los rezultat, na sta se nadovezao ovaj "rad" uprave koji ste lepo opisali. Stankovic je isuvise veliko ime i isuvise emocionalno debilan da bi tako nesto mogao da iskulira i desilo se to sto se desilo.

 

Ono sto me zaprepascuje nije ovo miniranje tima od strane uprave, gledali smo to u Zvezdi i ranije, vec to kako su se pojedini, inace pametni, ljudi primili na tu pricu i prakticno saucestvovali u celom tom pozoristu. Zato sam toliko i besneo kad je ovde krenula besomucna pljuvacina po Stankovicu. Neverovatno je koliko ljudi posle svih ovih godina poznavanja Terzica i prilika u srpskom fudbalu ispadnu toliko glupi. Stankovic je daleko od odlicnog trenera, mozda nije jos uvek ni dobar trener, ali tek cemo sad videti sve mane tima u kojoj svlacionicu drze karakteri kao sto su Borjan i Katai, plus sa likovima poput Kange koje je jako tesko kontrolisati, a trener ti je pocetnik bez ikakve reputacije, harizme i ugleda kod igraca. A zasto je taj lik trener ne treba ici dalje od one njegove izjave da je Ohi u karantinu u trenucima dok decko potpisuje ugovor u Danskoj. Marioneta.

 

 

Slazem se samo sto mislim da nisu terza i mrkela to radili jer su hteli da oteraju stankovica, nego iz ciste gluposti i bolesnog egoizma. Sad kad je krenula lavina ne znaju sta da urade jer, za pocetak, nemaju realnu sliku o sebi a kamoli o situaciji u kakvoj se nalaze. Ni milojevica ne vidim kao marionetu, jednostavno je covek usao u vatru i pokusava da je ugasi. Nadam se da ce uspeti...

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...