Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ako reneov strim bude funkcionisao i uspem da odgledam ispadamo. Ako steka i ispada preko mobilnog kao i obicno i ne uspem odgledati nista normalno prolazimo lagano.

 

Link to comment
9 minutes ago, Poludziber said:

Ako reneov strim bude funkcionisao i uspem da odgledam ispadamo. Ako steka i ispada preko mobilnog kao i obicno i ne uspem odgledati nista normalno prolazimo lagano.

 

 

@renne znas sta ti je ciniti.:D

  • Tužno 1
Link to comment

Mislim da će naš pozicioni napad biti na testu večeras, a tu nam je Kanga alfa&omega samo da mu se sve kockice poslože pravilno u glavi, znači na sredini ostvariti bitnu prednost sve ostalo će leći na svoje mjesto. Djelovalo mi je da im odbrana nije jača strana tima.

Link to comment

Poslednji potop na utakmici imali smo protiv Mitjilenda kada se na centru terena formirala lokva.  Posto teren i drenazu nismo menjali od te utakmice, moguce je da se takva lokva obrazuje i veceras (mada od 16 do 20 h predvidjaju prestanak padavina sto bi omogucilo da deo vode sa terena otece, ali od 20 h nebo se ponovo otvara i kisa ne prestaje do sutra).  Pomenuta lokva na utakmici protiv Mitjilenda narocito je smetala Kangi jer je bila na delu terena na kome on operise.  Nije mogao da kontrolise loptu i znacajno je usporio igru.  Doduse Degenek je protiv Mitjilenda napravio glupost, Kanga nesrecno zabio autogol, a Danci posle toga su se ogranicili na odbranu vodjstva.  Iz ovoga proizilazi sta nas moze da omete i sta nam je ne ciniti veceras.  S druge strane, natopljen teren ce da bude problem i igracima Makabija jer i oni igraju 'po talu', mada mogu i da preskacu sredinu i gadjaju onog njihovog golijata dugim loptama.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Plajvi said:

Ako se ne varam i protiv Rome je bio pljusak 

:ziga:

Nije do toga da li pada kisa u toku utakmice, vec u kojoj meri kisa utice na stanje terena.  Neki igraci, kao recimo Katai, kazu da vole da igraju po kisi jer se lopta 'ubrzava'.  Teren na Zvezdinom stadionu moze da izdrzi kisu koja pada u toku utakmice, ali pitanje je da li moze da izdrzi kisu koja neprestano pada vec dva dana.  Kada se po terenu stvore lokve, onda nastaju problemi.

Link to comment
35 minutes ago, Ćenta said:

Mislim da će naš pozicioni napad biti na testu večeras, a tu nam je Kanga alfa&omega samo da mu se sve kockice poslože pravilno u glavi, znači na sredini ostvariti bitnu prednost sve ostalo će leći na svoje mjesto. Djelovalo mi je da im odbrana nije jača strana tima.

 

Ako mislimo da pobedimo onda trojac Pesic, Ivanic i Bukari treba da odigraju na svom maksimumu. Bilo bi idealno, a nesto mi se javlja taj scenario, da Katai u prvom kontaktu s loptom napravi neki spektakl i sebi nabije samopouzdanje. U tom slucaju bih odmah mogao da potpisem prolaz jer njega kad hoce onda hoce. Jednostavno manje treba da brinemo kako cemo mi njih da sacuvamo vec da koristimo to sto oni ne mogu nas da sacuvaju. To narocito vazi ako izadjemo s postavom iz Haife.

 

Ono sto se podrazumeva i za sta mislim da ce navijaci da se pobrinu je trcanje do iznemoglosti i odlucnost u svakom duelu celog tima, narocito veznih igraca.

Link to comment

Uvek po klizavom terenu treba pucati s 20-25 metara nisko zabicom po zemlji, nesto ce sigurno da se umigolji 

Protiv Tbilisija smo tako dali 1 gol, Lazetic nabacio neku zabicu i taman lopta otisla van domasaja centarhalfu i Lekicu direkt na glavu, da je bilo suvo skinuo bi je branic 

Edited by Plajvi
Link to comment

Djordje Despotovic je, na zalost, slobodan igrac a to je za naseg mocnog sportskog direktora samo takav zicer, tako da ne sumnjam da cemo se zajebati i ponuditi ugovor tom nikad igracu.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...