Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

 

- Koliko često su u opticaju kablovi za paljenje? Komšija mi juče pozajmio nove iz lidla, platio ih soma.

Moram kumu kupiti, uzeo sam ih prosle godine mislim da su jos uvek kod mene.

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, msv said:

Koja je kvota da ovo piše neki menadžerčić iz Deleza?

Ma jok, kasirka iz Deleza tj. Maxija. To je novi zadatak pored redovnog posla.

Ovo sve što piše u threadu mi je komšinica ispričala za Maxi.

Čudi me kako do sada nije bilo krvi jer sve to zvuči kao radni logor.

Edited by maheem
Link to comment
On 6.5.2022. at 14:39, maheem said:

Moram kumu kupiti, uzeo sam ih prosle godine mislim da su jos uvek kod mene.

ja sam pre nekog vremena kupio kod njih za 6000 paket, uređaj koji je i punjač sa kablovima i starter da možeš da upališ. planirano za ovde na selu. još nekorišćeno. nadam se da i neće.

Link to comment
Naložila se da kupim nutribulet, a drugarica mi kaže da ne budem ovca i da je to prevara.  Sad se lomim. 
zavisi kakve su ti namere. ako cesh da zdrndachish cveklu i jabuku sa chashom vode i popijesh, ima smisla. i drugo slichno. ili smorish neke oraje u neku pastu, isto nije problem. jeste brzo, jeste sitno i lako se odrzava definitivno.

mozesh i da ga ubijesh za manje od dve godine, kao mi, eno ga djubre boshovo na servisu u garanciji. to nije ni predvidjeno da se koristi, ochigledno [emoji38]ol:

nego ono, dimash :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

zavisi kakve su ti namere. ako cesh da zdrndachish cveklu i jabuku sa chashom vode i popijesh, ima smisla. i drugo slichno. ili smorish neke oraje u neku pastu, isto nije problem. jeste brzo, jeste sitno i lako se odrzava definitivno.

mozesh i da ga ubijesh za manje od dve godine, kao mi, eno ga djubre boshovo na servisu u garanciji. to nije ni predvidjeno da se koristi, ochigledno emoji38.pngol:

nego ono, dimash :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

 

sve što se pije može i da se pojede (meni je muka od nutribuletovane pomorandze, previse vlakana)

Edited by Kelt
Link to comment
 
sve što se pije može i da se pojede (meni je muka od nutribuletovane pomorandze, previse vlakana)
naravno, ali ja volim. a nekad me mrzi da jedem, nekad zaboravim da pijem vodu, ovo mi reshi oba o istom troshku [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
16 minutes ago, gospa buba said:

zavisi kakve su ti namere. ako cesh da zdrndachish cveklu i jabuku sa chashom vode i popijesh, ima smisla. i drugo slichno. ili smorish neke oraje u neku pastu, isto nije problem. jeste brzo, jeste sitno i lako se odrzava definitivno.

mozesh i da ga ubijesh za manje od dve godine, kao mi, eno ga djubre boshovo na servisu u garanciji. to nije ni predvidjeno da se koristi, ochigledno emoji38.pngol:

nego ono, dimash :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

 

Namera mi je da sitnoj deci podvaljujem "ceđeno" umesto bući-bući

 

 

 

Edit. Ima li tu bitne razlike u odnosu na običan blender ili secko? 

Edited by Sara
Link to comment
  • renne changed the title to Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...