Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

Mislim da ovo nismo imali do sada 

Quote

Zašto Univerexport i Dynamic Life?

Univerexport potrošači na ovaj način, dok kupuju proizvode koji su sastavni deo njihove svakodnevne potrošačke korpe, ostvaruju benefit u vidu cash back-a koji se preusmerava na njihovu polisu životnog osiguranja. Kupovina je na taj način ekonomičnija, a istovremeno postaje i ulaganje.

Šta je Dynamic Life?
 
Dynamic Life kartica – aplikacija je potpuno inovativan način ulaganja u polisu životnog osiguranja – budućnost. Dynamic Life je dinamička polisa u koju možete ulagati Univerexport kupovinom, kao i na mnoge druge načine.


https://univerexport.rs/sr/stranica/32/dynamic-life-osiguranje

 

edit: ne radi na samousluznim kasama :isuse:, a ja samo zbog njih i idem u univer

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • 1 month later...

Jeste uzimali one čaše iz Maxija, valja li to šta?

Znam da nisu popularne ko noževi, ali nakupilo se kupona, pa da se ne baci…

maxi-kuhn-glass-lp_3.png

Čaša za vino imam dovoljno, ali obične se stalno lome i nikad ih dovoljno.

Ne znam koliko su velike ove prve za žestoka pića i mogu li poslužiti i za nešto drugo?

Ove druge su ogromne…

Link to comment

Ja sam kupila ove uske za šampanjac ali sam ih poklonila tako da nisam koristila. Čula sam da su pretanke i osetljive i da nisu baš za mašinsko pranje tako da

Aaahh Real Monsters Goodbye GIF by NickRewind

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Valkyrie said:

Ja sam kupila ove uske za šampanjac ali sam ih poklonila tako da nisam koristila. Čula sam da su pretanke i osetljive i da nisu baš za mašinsko pranje tako da

Uzeo male i velike, ne deluju loše. Manje su 3dl i meni lepšeg oblika, mogu da budu za sve… mislio sam da su dosta manje jer su kao za žestoka pića.

Veće su 4dl, nekako ružnjikave i prevelike.

Pokušao da objasnim kasirki da treba da skenira i taj kod sa kupona. Mislim, piše. Medutim sama će ona, uzela aplikaciju, brljala tamo nešto i poništila ga umesto da iskoristi. Što znači, svi kuponi vraćeni nazad, neiskorišćeni.
Laugh Laughing GIF by SWR3

Link to comment
  • 11 months later...

Jel ste videli da Booking nudi nekih 5% cash-back u vidu vaucera za Wizz Air? Fora je sto moze da se iskoristi tek nakon sto se vratite sa tog puta i onda imate 6 meseci, no, sto je dzabe i bogu je drago :) 

  • +1 1
Link to comment
On 8. 1. 2024. at 16:31, Shan Jan said:

Jel ste videli da Booking nudi nekih 5% cash-back u vidu vaucera za Wizz Air? Fora je sto moze da se iskoristi tek nakon sto se vratite sa tog puta i onda imate 6 meseci, no, sto je dzabe i bogu je drago :) 

Jesi li koristio taksi preko Bookinga nekad?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...