Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

3 hours ago, napadaj said:

 

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/4750618/hapsenje-falsifikovana-roba-hemijski-proizvodi.html

 

Uhapšeni pripadnici ove grupe, sumnjiče se da su, kako bi obmanuli kupce, neovlašćeno koristili tuđe oznake, organizovali proizvodnju, pakovanje, skladištenje i prodaju na veliko i malo, falsifikovanih hemijskih proizvoda za domaćinstvo najčešćih proizvođača poznatih robnih marki Fairy, Ariel, Lenor, Persil, Silan, Perwoll, Bref, Head&shoulders, JAR, čiju su prodaju organizovali na pijačnim tezgama u Subotici, Somboru, Novom Sadu, Pančevu i Beogradu.

 

:fantom:

 

Jbt ima ovde kod mene jedna radnja hemije koja ima nenormalno niske cene, tipa 30, 40, 50% u proseku niže od ovih po radnjama.

 

Ne bi me čudilo da ima veze sa ovom pričom, nikad nisam ušao tamo da se nisam pitao na koju foru imaju tako niske cene.

Link to comment
7 hours ago, napadaj said:

Al' sad kad kažeš, Rio Mare u žutoj konzervi je u app 229, piše da je snižena sa 399, a u radnji na popustu i košta 259.

 

Prevaranti :dry:

Ali, sve je tako, s popustima. Pogotovo tim gratis popustima, koje dobiješ pod nekim uslovom. Bez uslova ga isto imaš, neznatno manje.

Link to comment
Znam, tako sam se ja zaletela bila na mleko/jogurt koje je u app 94 din a već sniženje redovno bilo na 104 din tako za tih 10 din se nisam potrudila. 
Screenshot_20220408-085046_1.thumb.jpg.618cb1cbce1f1519acf2fb9404127743.jpg
moram da priznam da još nisam probao ulje od grožđa, ne viđam ga ni u prodaji pored maslinovog, suncekretovog, kikirikičastog i uljane repice (verovatno najjeftinije jestivo...)

Verovatno je zajedno sa ostalim "egzotičnim" i estetskim tipa kokosovo, semena lana...


u stvari najjeftinije je palmino ulje (uz kukuruzno?) ali je zabranjena prodaja. Nije zabranjena doduše upotreba u industriji slatkiša koja će sad da produži starim putem. Tipa Nutela, pokušali su da pređu na suncokretovo i kukuruzno ulje pre 5 godina...





Link to comment
  • 1 month later...

Maksi lopovi nastavljaju. Nude mi u app "specijalnu akciju" samo za mene, Carnex pileća prsa za 67,99/100gr a ona u rafu već snižena na 59,99/100gr.

Pitam delikates-gospođu koju će onda meni cenu da naplate na kasi ako pustim da mi skeniraju app - sleže ramenima, kaže ne znam. 

Inače pileći file im je na 800/kg, stvarno ne znam je li to od kokošaka koje nose zlatna jaja ili tako nečeg. 

  • +1 1
Link to comment

maksi mi je postao jeziv, a favorizovao sam ga ranije, idea mi je svedok. idea deluje mnogo povoljnije, narocito sto imaju dvonedeljne popuste - neki artikli su u tom periodu na 50% popusta uz super karticu, koja i dalje postoji i u fizickom obliku, a ne samo jebena aplikacija. zaista ne zelim pametni telefon.

+tematske za npr. kemiju kad mora da se cisti.

 

u drugim vestima, mislim da je za vikend file u aromi 600 kinti/kg, a redovna cena 650, ako sam dobro zapamtio. pisem za tamo gde ima i mesare u prodavnici.

nije neka usteda, ali navedeno usporedbe radi. takva je valjda cena i po mesarama +/- neka desetica dinara.

usput kupis pilsner urquell za 70 kinti, tj. upola redovne cene i user...ovaj, uzivas u alkoholu kao zena-zmaj dok cekas da ti momak spremi file.

vikend rucak ili vecera sampionke!

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Što bi reko jedan moj kolega kad su mu ponudili neku bednu platu da počne da radi:

Pa ja bih toliko uštedeo da sedim kući i pratim popuste po lancima hipermarketa i ciljano kupujem!







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
18 hours ago, Valkyrie said:

Maksi lopovi nastavljaju. Nude mi u app "specijalnu akciju" samo za mene, Carnex pileća prsa za 67,99/100gr a ona u rafu već snižena na 59,99/100gr.

Pitam delikates-gospođu koju će onda meni cenu da naplate na kasi ako pustim da mi skeniraju app - sleže ramenima, kaže ne znam. 

Inače pileći file im je na 800/kg, stvarno ne znam je li to od kokošaka koje nose zlatna jaja ili tako nečeg. 

 

Da, redovno je to po maksiju :D uopšte, imaju lažovske akcije odavno tako.....jel ima neko ko se bavi time pa da mu se pokaže prstom? Tipa, obmana potrošača

Link to comment

Re sudo-tablete: ja kupio nedavno u Lidlu, cena tipa 6-7 din po tableti. Istina, samo plavo i belo, nema crveno. Nije da sam primetio da slabije peru od onih za 20+ din po komadu sto imaju crveno.

Link to comment

W5 meni nisu ništa valjale a ne valjaju ni one koje sam kupila u TSV, nisu all in one i nemaju sjaj. Vraćam se na Somat ili Fairy čim ih potrošim. 

Link to comment

Taj Somat i Finiš su izgleda jedino što u Maxiju redovno snižvaju. Imam zalihe za par godina. :isuse:
 

Inače ne znam da sam išta drugo korisno našao u toj aplikaciji, i generalno je bezveze uradjena. Lindina je više juzer frendli.

Nevezano za aplikaciju, zadnjih meseci baš osetno manje kupujem kod njih.
 

Edited by mraki
Link to comment
  • 3 weeks later...

Je l' smo se beše ovde žalili što nam ne stižu noževi iz Maksija?

 

Prodje maj i pola juna, nit' se javljaju, niti pišu.

 

@mraki @makondo mislim da vas dvoje isto naručili na sajtu.

 

Je l' vam stiglo neko obaveštenje?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...