Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

E to sam uzeo, dakle još je veća ušteda, pošto je u app 1.049

pa nisi, trenutno je redovno sniženo na 1289rsd a onda dodatno spuste za app :lolol:

znači da si uštedeo 1289-1049=240rsd

Link to comment

grožđano ulje ako vredi više od 800 dinara za litar mora da sadrži neku zlatnu leguru.

 

Sad sam uhvatio sebe da se borim za raspalim Maxi Onlne sajtom jer su mi ponudili još jedan popust od 500 dinara. Poslednji dan za popust, sajt im pada odnosno ubija mi stranicu svako malo. Provodim pola sata na sajtu nekog jebenog prodavca koji ima redovnu cenu tablete za pranje sudova 21 dinar na 100 komada ali samo za mene ga ekskluzivno snižava na 13.

 

Važi. 

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, pacey defender said:

grožđano ulje ako vredi više od 800 dinara za litar mora da sadrži neku zlatnu leguru.

 

Sad sam uhvatio sebe da se borim za raspalim Maxi Onlne sajtom jer su mi ponudili još jedan popust od 500 dinara. Poslednji dan za popust, sajt im pada odnosno ubija mi stranicu svako malo. Provodim pola sata na sajtu nekog jebenog prodavca koji ima redovnu cenu tablete za pranje sudova 21 dinar na 100 komada ali samo za mene ga ekskluzivno snižava na 13.

 

Važi. 

rekla je valkira da se tablete za sudove uzimaju negde drugde, jer su bolje a nije im palo na pamet da raspizde 100 dukata cenu. josh samo da se setim gde :blink:

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, gospa buba said:

rekla je valkira da se tablete za sudove uzimaju negde drugde, jer su bolje a nije im palo na pamet da raspizde 100 dukata cenu. josh samo da se setim gde :blink:


beše li u TSV diskontu?  :huh:

Link to comment
pa nisi, trenutno je redovno sniženo na 1289rsd a onda dodatno spuste za app [emoji38]ol:
znači da si uštedeo 1289-1049=240rsd
Aha aha

Nisam znao, pošto u aplikaciji stoji ovako:

34e010f854fa5fcc7f3bb41ef698e8cf.jpg
Link to comment
19 minutes ago, napadaj said:

Aha aha

Nisam znao, pošto u aplikaciji stoji ovako:

34e010f854fa5fcc7f3bb41ef698e8cf.jpg

Znam, tako sam se ja zaletela bila na mleko/jogurt koje je u app 94 din a već sniženje redovno bilo na 104 din tako za tih 10 din se nisam potrudila. 

Screenshot_20220408-085046_1.thumb.jpg.618cb1cbce1f1519acf2fb9404127743.jpg

Link to comment

Zemare... to ulje vam je nešto oko 800-900 dinara kod švercera na pijaci - đast sejin :sleep:

 

 

 

edit.

isto i za tablete, ono pakovanje 100 komada, 1000 dindži. 

molim lepo, 10 dindži po pranju a sve u jednom - i belo i plavo i crveno!

Edited by Singer
  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, Singer said:

edit.

isto i za tablete, ono pakovanje 100 komada, 1000 dindži. 

molim lepo, 10 dindži po pranju a sve u jednom - i belo i plavo i crveno!

 

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/4750618/hapsenje-falsifikovana-roba-hemijski-proizvodi.html

 

Uhapšeni pripadnici ove grupe, sumnjiče se da su, kako bi obmanuli kupce, neovlašćeno koristili tuđe oznake, organizovali proizvodnju, pakovanje, skladištenje i prodaju na veliko i malo, falsifikovanih hemijskih proizvoda za domaćinstvo najčešćih proizvođača poznatih robnih marki Fairy, Ariel, Lenor, Persil, Silan, Perwoll, Bref, Head&shoulders, JAR, čiju su prodaju organizovali na pijačnim tezgama u Subotici, Somboru, Novom Sadu, Pančevu i Beogradu.

 

:fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/4750618/hapsenje-falsifikovana-roba-hemijski-proizvodi.html

 

Uhapšeni pripadnici ove grupe, sumnjiče se da su, kako bi obmanuli kupce, neovlašćeno koristili tuđe oznake, organizovali proizvodnju, pakovanje, skladištenje i prodaju na veliko i malo, falsifikovanih hemijskih proizvoda za domaćinstvo najčešćih proizvođača poznatih robnih marki Fairy, Ariel, Lenor, Persil, Silan, Perwoll, Bref, Head&shoulders, JAR, čiju su prodaju organizovali na pijačnim tezgama u Subotici, Somboru, Novom Sadu, Pančevu i Beogradu.

 

:fantom:

Lažu, država suzbija mađarsku konkurenciju :fantom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...