Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

Elem, jutros u lidlu muž pazarivao nekakav alat i reko kad sam već tu da kupim taj tariguz što mu je snižena cena uz karticu a ono cvrc, nema ga.

Toliko o jebenoj aplikaciji :dry:

Link to comment

Bilo juče, više po kolicima nego rafovima.
A lepo piše max. 3 kom i sl.
Posle na kasi zastoj kad im to kažu, ili lepo iznenađenje kad stignu kući.

Inače, kod može da se skenira bilo kad se dok kasiri rade svoje.
Brzo će se uhodati i kupci i prodavci.

Mada, danas je bilo jako čudno, mislio sam da ne rade kad sam prišao. Podne, 10 vozila na parkingu. Radi samo jedna kasa, a i to je bilo previše. Znam da je utorak, ali ovo je previše.

Link to comment
  • renne pinned this topic
28 minutes ago, mraki said:

Instaliram kevi Maxi aplikaciju i registrujem je…

Kasirka joj rekla sa mora da ima Instagram da bi radilo.

Ja reko internet valjda? Ne ne, Instagram.

Naravno, nije iskoristila jer nema Instagram.

:lolol::isuse:

 

 

I minimum 100 pratilaca.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, renne said:

Yettel ima razne popuste za razne proizvode preko aplikacije, pa proverite

Misliš onaj greb greb virtuelni? Osim besplatnog neta, samo sam jednom iskoristio popust za Glovo. Tj dva puta jer mi je te nedelje drugarica dala i svoj kod…

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Ne, to je bio plavi petak, sad ima i nekih gomila kupona svaki dan. Gigatron, npr itd

А где то да нађем?

Link to comment

Ima u meniju opcija Y. za tebe, pa tu petak i svaki dan opcije. Kuponi su svaki dan. Inače je valjda dostupno (ili će biti uskoro) i za korisnike drugih mreža. Samo im daš sve svoje podatke. :fantom:

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment
On 24.3.2022. at 8:02, Filozof manijak said:

Od sad zaobilazim sve te markete sa jebenim aplikacijama, trošim novce samo analogno. Ovo postaje apsurdno

 

Sve +

Ja kao instalirala, ok ajde sutra ću da uzmem to i to, odem u maksi, shvatim da nisam u svom "omiljenom" a to valjda znači da ne mogu popuste, pogledam gde su te maramice za 99, naravno nema ih nigde, ali vidi imaju neke za 79, uzmem telefon, vratim na foobar, u džep i aj zdravo. 

Ionako mi je schedule takav da moram da pišem šta radim, samo mi još ovo fali od svega. 

  • +1 1
Link to comment

Meni izađe notifikacija za Maxi da su tu novi proizvodi na akciji, ja odaberem 6 korektnih, fin popust, 450 din napravim na to, jedino što sam spizdio još 2200 pored toga pa ne znam da li mi je računia uštede dobra ili su me navukli ko magarca. :D

Edited by Mil@n
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...