Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

2 hours ago, gospa buba said:

ne bratesestro, zashto bih. znam gde je maksi, ali ja ka tom kraju nastupam strogo desantno, nemam ti kad, te ni ne znam shta ima. maksi perper, carina i fontana i tu je kraj.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Krenes od Fontane ka Carini, pa u zgradi sa leve strane u narodu poznatoj kao Kafe Soliter

Link to comment

Nbg je općina s mnogo prostora, imate svega. Kod nas preko reke Maksi drži monopol, uz Lindu, i neke dve Idee koje mi apsolutno nisu usput. 

 

Dok smo živeli na Ceraku, išla sam u silu božju nekih marketića higijene, na primer, cene značajno niže, bio i Orašac (tamo je i dalje), moglo da se kombinuje bez aplikacija :( 

 

 

Link to comment
23 hours ago, ivy said:

idea je najbolja sa fizickom karticom plus dobijes i dve male za kao privezak,mada se te brzo izlizu...

 

Ko koristi smartwatch može da prebaci sve ove kartice na sat, lakše za skeniranje nego fizička kartica ili telefon, a i može da se podeli jedna kartica na više korisnika. Ja tako koristim novu Lidl i Maxi karticu

Link to comment
14 hours ago, ivy said:

omg..ni telefon ne koristim kao svi ljudi tj. imam ukupno dve aplikacije na njemu...samo mi jos i smartwach treba sa jos vise aplikacija...

 

 

Moraš to malo da pojačaš jer kako da te prate, da o tebi brinu?

Link to comment
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...