Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

MOLIMO KASIRA DA OTVORI NEAPLIKATIVNU KASU

MOLIMO KASIRA DA OTVORI NEAPLIKATIVNU KASU

MOLIMO KASIRA DA OTVORI NEAPLIKATIVNU KASU

Edited by renne
  • +1 1
Link to comment

apliacija je totalno sranje

taman ću da razmišljam još i o tome šta ću da kupujem metar dana unapred i da nešto štikliramtm    po kojekakvim aplikacijama 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ista je app i za Maksi methinks, užasne su obe. Ja ne izdržah pa rekoh mišljenje kasirki u Maksiju kad me pitala, kaže ona "niste se još navikli", ma idi.

Roda/Merkator i SuperKartica + sken za tren su 16 svetlosnih godina iznad ovih pokušaja aplikacija. 

 

 

Da dodam, DIS kartica na koju se skupljaju šljivice pa koliko ih skupiš posle zameniš za tu vrednost i posebne akcije za nosioce kartice - strava! I lako za korišćenje penzionerima i ljudima nevičnim smartfon novotarijama. Moja majka kupuje uglavnom u DIS-u, zadovoljna je tim sistemom. 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Ja imam Gomex karticu, super je. Često je nešto na značajnom sniženju, tipa Rio Mare spuste sa 250 na 200 za one koji imaju kartice, Zbregov protein bude 140 umesto 190 itd.

Link to comment

Ja ne znam da li ima Gomex na NBG, i za Univerexport moram da palim kola kad mi nešto treba odande. Opkoljena sam Maksijima, though, mogu jedan da doniram Bubi. 

Link to comment

Mislim da nema, Gomex zasad kruži oko grada i prodavnice ima u Surčinu, Vinči, Mirijevu, Filmskom gradu, Dunavskim terasama... Meni znači kad odem u Zrenjanin i okolinu, tamo ima dosta njihovih radnji.

Link to comment

Vidim sad tu radnju na kraju Vojvođanske, ne isplati se cimanja.

Inače, ovaj TSV što mi je u ulazu zgrade povremeno ima neke sulude cene i artikle, tipa dr Beckman hvatače boja za 200 din. Usput sam uzela da probam neke Clean tablete za pranje sudova (može i na komad, kao testeri) i mogu vam reći da su bolje od Finisha ( @radisa @mraki, zapisujte) tako da ću uzeti celo pakovanje od 90 komada za ~800rsd.

Ovo oko apps i akcija možda da ide na recesivni topik? 

Link to comment

idea je najbolja sa fizickom karticom plus dobijes i dve male za kao privezak,mada se te brzo izlizu...

mi imamo Ideu na cosku i u njoj kupujemo i kucamo mama i ja jednu karticu pa posle mama trosi te bodove/popuste o tome ne znam puno...ali skroz je juzer i penzioner frendly

Link to comment

Za TSV iz prve ruke znam da ima ooooogromne profite. Nekoliko firmi je uvezano u taj lanac. U vreme kada su TSV marketi počinjali sa radom, ta ekipa je kupovala imovinu propalih firmi, pa na jednom mestu kupe mašine, na drugom halu, na trećem sirovine i u praktično zatvorenom proizvodnom krugu prave veliki deo asortimana. Moja keva tamo kupuje domaća jaja, 14 dinara su ovih dana.

Link to comment
Za TSV iz prve ruke znam da ima ooooogromne profite. Nekoliko firmi je uvezano u taj lanac. U vreme kada su TSV marketi počinjali sa radom, ta ekipa je kupovala imovinu propalih firmi, pa na jednom mestu kupe mašine, na drugom halu, na trećem sirovine i u praktično zatvorenom proizvodnom krugu prave veliki deo asortimana. Moja keva tamo kupuje domaća jaja, 14 dinara su ovih dana.
Za TSV verujem, ja njih gledam kao i KokaMar, ali jasno je da oni prometom nabijaju profit.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...