Jump to content
IGNORED

Kvanti, savanti i prevaranti u doba korone


אַף אֶחָד

Recommended Posts

 
Znas sta, vecina njih je krenula od neke nauke, manje ili vise ozbiljne. Al se onda nasla na pola puta sa Veljom Abramovicem i ostalim 1/1 ludacima. Pogledaj sajt Rakovica. Kuku cega sve tu ima. Ne znam u cemu je on dobar i car, ali ovo sto prica o kvantnoj fizici je totalni pseudo-naucni nonsens.
pa zato i izlazi na sajtu, a ne u medjunarodnoj recenziji. makar je to jasno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
12 minutes ago, Mos said:

Vidim da si rad terati inat, ali ajde da probam. Vakcina služi da ne stigneš do respiratora i da ne umreš. Ergo je bolje bocnuti se za minut nego prolaziti ceo put od par nedelja mučenja kroz virus, ako krene po zlu (što ti je bio prvobitni stav) i ne daj bože na kraju ostaviti svoje najbliže same jer si umro. Isto važi i za druge drage osobe koje su se vakcinisale. Ukoliko nemaš problem sa umiranjem u mukama i generalno ti nije bitno da li si živ ili ne, to je druga tema i nema puno veze sa vakcinom.

 

 

Ne teram inat, jednostavno se ne slazem sa tobom . Bocnuo sam se u roku od pola godine 3 puta. Dokle vise da se bockamo? 

Ni sami ne znaju koliko treba doza, ali histericno vicu bodi se neces moci ovo ili ono.

Link to comment
1 minute ago, Slavke1976 said:

Ne teram inat, jednostavno se ne slazem sa tobom . Bocnuo sam se u roku od pola godine 3 puta. Dokle vise da se bockamo? 

Ni sami ne znaju koliko treba doza, ali histericno vicu bodi se neces moci ovo ili ono.

Vec receno - bockanje je dobrovoljno, ali ako nisi dobrovoljac onda sledi kazna.

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Slavke1976 said:

Ne teram inat, jednostavno se ne slazem sa tobom . Bocnuo sam se u roku od pola godine 3 puta. Dokle vise da se bockamo? 

Ni sami ne znaju koliko treba doza, ali histericno vicu bodi se neces moci ovo ili ono.

 

Slažem se sa tim, ja recimo sledeće bockanje planiram u okviru jesenje sezone gripa tamo krajem novembra kao logičan period za sledeće vakcinisanje. Reagovao sam samo na to da je ludilo vakcina gore od smrti.

  • +1 1
Link to comment

Čekček... Đokovićeva firma će da čipuje pacijente i leči nanotehnologijom? :laugh:

 

Our method will also open up for possibilities to treat already infected COR19 patients with: a) electromagnetic frequencies, b) design bioactive peptides based on RRM characteristic frequency, c) optical nanoparticles that oscillate with this characteristic frequency.

 

https://www.quantbiores.com/

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Koliko znam, ne postoji još uvek konsenzus oko 4. doze, svakako ne planiram da je primim dok se ne bude više institucija izjasnilo na tu temu. Ako bude trebalo, imam 0 problema da odem i da primim. Možda je dobro sačekati i neku Service Pack vakcinu koja pokriva novije mutacije :happy:

  • +1 2
Link to comment

optical nanoparticles? that oscilate with characteristic frequency? ovo i ja moram da guglam!

sopstveni lebac ne poznajem dry.png

[mention=88]chandra[/mention]. ili da guglam ljude? mozda bolje ljude unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

chekaj, to se neki nashi nashli da mu isisavaju kintu? ohmy.gif

au.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

I to rade odlično! 

 

Prvo mu zavale bezvrednih 80posto firme za debele pare, a zadrže bezvrednih 20 da bi se i dalje primala direktorska plata - ceđenje do poslednje pare :s_d:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Sammael said:

Koliko znam, ne postoji još uvek konsenzus oko 4. doze, svakako ne planiram da je primim dok se ne bude više institucija izjasnilo na tu temu. Ako bude trebalo, imam 0 problema da odem i da primim. Možda je dobro sačekati i neku Service Pack vakcinu koja pokriva novije mutacije :happy:

 

ima dosta stvari koje se mogu ovde zakaciti :D 

 

1nixnilzvfg21.jpg

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Taurean_rulez said:

Čekček... Đokovićeva firma će da čipuje pacijente i leči nanotehnologijom? :laugh:

 

Our method will also open up for possibilities to treat already infected COR19 patients with: a) electromagnetic frequencies, b) design bioactive peptides based on RRM characteristic frequency, c) optical nanoparticles that oscillate with this characteristic frequency.

 

https://www.quantbiores.com/

Nanotehnologija a hoće i da nas zrače! 

Pa da li to znači da je djovak prešao na tamnu stranu??? :ohmy:

 

Inače sajt je:

"2020 by QuantBioRes. Proudly created with Wix.com "

Gosn. Lončarević nije hteo da se otvori 10e mesečno za plaćeni wix. Vidi se da je čovek od integriteta i struke, nema rasipanja - svaki cent se sipa direktno u džep.

  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, Zverilla said:

I to rade odlično! 

 

Prvo mu zavale bezvrednih 80posto firme za debele pare, a zadrže bezvrednih 20 da bi se i dalje primala direktorska plata - ceđenje do poslednje pare :s_d:

 

a koja je fora sa lokacijom? teško da je plan bio da se u Danskoj pravi firma da bi se izbegli porezi i slično.

nanjušili su tamo neke grantove koje je vlada delila šakom i kapom u sklopu borbe protiv pandemije?

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

a koja je fora sa lokacijom? teško da je plan bio da se u Danskoj pravi firma da bi se izbegli porezi i slično.

nanjušili su tamo neke grantove koje je vlada delila šakom i kapom u sklopu borbe protiv pandemije?

Mislim da je pre stvaranje lažnog kredibiliteta

Tipa da prave kvantne automobile, otvorili bi je u njemačku 

 

A i lakše je muljati kad je firma 3000km udaljena, niko te ne zna, itede.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...