Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

52 minutes ago, fancy claps said:

 jos nismo videli tim u plejofu sa zdravim vilom bartonom

 

niko:

zdravi vil barton u poslednjih 10 tekmi plejofa: 1-9

Link to comment

Denver nikada nije imao brigu da li ima talenta i potencijal da bude ofanzivno u top10 lige. Glavni problem je bila odbrana. Kad nema odbrane, nema ni kvalitetne tranzicije i lakih poena. Sad su to poprilicno dobro pojacali. Ekipa koja ima potencijal da bude top 10 na obe strane terena je legit kontender.  

Link to comment

The Indiana Pacers are trading guard Malcolm Brogdon to the Boston Celtics, sources tell ESPN.

The Celtics are sending Daniel Theis, Aaron Nesmith and a 2023 first-round pick, sources tell ESPN.

Link to comment
igrac na poziciji jokicevog ortaka

Eno Bobi čeka kao zapeta puška da uleti klizeći Čančaru, treba neko da zasmejava Jokera na zagrevanju jbg.
Link to comment

GPII u Bruklinu.

Riki se vraća u Klivlend, lepo.

 

Novo pravilo za letnju ligu (ne znam zašto samo u SF, UTA i LV) - faul koji prekida kontru (tako ja razumem "take foul") biće slobodno bacanje + posed lopte. Šta mislite o ovome? Meni iskreno nije jasno što se Ameri toliko gade toga.

Link to comment
3 minutes ago, zorglub said:

GPII u Bruklinu.

Riki se vraća u Klivlend, lepo.

 

Novo pravilo za letnju ligu (ne znam zašto samo u SF, UTA i LV) - faul koji prekida kontru (tako ja razumem "take foul") biće slobodno bacanje + posed lopte. Šta mislite o ovome? Meni iskreno nije jasno što se Ameri toliko gade toga.


Zato sto je to bukvalno njima najuzbudljiviji deo tekme - kada njihov tim krene u kontru, koja ce se, ocekuju svi, zavrsiti nekim atraktivnim potezom ili kucanjem. To su ujedno i jedini momenti kada ustanu da protegnu noge i dignu neki gangsta finger znak u zduhva.
Ne salim se. Znam ih gomilu, NBA fenovi kojima je pojam vrhunskog kosarkaskog skilla zalecanje na obruc uglavnom iz kontre i zavrsavanje kucanjem.

Link to comment

Kako posprdase debelog Windhorsta na tviteru kada je posle trejda Rojsa ONila rekao da se nesto cudno desava u Juti i da je to potez koji prave timovi koji nameravaju ribilding. Nailed it. Videcemo gde ce Micel

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...