Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

On Thursday, the Chicago Bulls officially announced they had re-signed Zach LaVine after reaching an agreement on a five-year max contract worth $215.2 million on July 1.

Top! Sad samo da svi ostanu zdravi pa da se objasni ko je gazda Istoka (i Zapada) :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment

nije mi jasan vlatko, on bi mogao da igra negde, nije uopste los kosarkas. izabrao je da bude boban u svojim najboljim godinama.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Joe D said:

nije mi jasan vlatko, on bi mogao da igra negde, nije uopste los kosarkas. izabrao je da bude boban u svojim najboljim godinama.

 

Dobio je dvogodišnji ugovor uz team opciju u trećoj godini, čisto sumnjam da bi mu neko drugi u NBA isto ponudio, jedino da se vrati nazad u Evropu

Edited by Time Crisis
Link to comment

Simonović je odigrao dobar meč za Bullse :)

 

Uveo nas u produžetak u kojem je doneo pobedu 

Edited by Have_Fun
  • +1 3
Link to comment

Ako Peyton Watson bude izgledao tokom sezone bar upola kao protiv Cavsa juče uboli su premiju za buduću klupu. Istovremeno Braun mi je ništa spec, uklopiće ga Malonara u sistem ali meh. 

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Ako Peyton Watson bude izgledao tokom sezone bar upola kao protiv Cavsa juče uboli su premiju za buduću klupu. Istovremeno Braun mi je ništa spec, uklopiće ga Malonara u sistem ali meh. 

Meni je i Braun sasvim ok, ocekujem da brzo dobije minute u rotaciji. Takmicar je, igra sa energijom, nije ga bas isao sut ali nije on uopste los suter.

Link to comment

@1n54jd3r pogledao jos malo ovog summer league-a i bas mi se ne dopada Braun :D jeste energetska baterijica ali mi je nekako kratak i ima kratke ruke. S druge strane Watson je ovako fizicki taman ono sto im treba. Da drže čvrsto fige za njegovo razvijanje jer će morati neko da igra za male pare na poziciji MPJovog ugovora u poslednje dve godine. 

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

@1n54jd3r pogledao jos malo ovog summer league-a i bas mi se ne dopada Braun :D jeste energetska baterijica ali mi je nekako kratak i ima kratke ruke. S druge strane Watson je ovako fizicki taman ono sto im treba. Da drže čvrsto fige za njegovo razvijanje jer će morati neko da igra za male pare na poziciji MPJovog ugovora u poslednje dve godine. 

Daj mu sansu, moze odmah da doprinese defanzivno, lozana je. U napadu ce sut vec doci, a do tada tranzicija, cutting, dunker spot itd. On ce dobiti rotacijske minute dosta ranije od Watsona.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...