Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

3 hours ago, Mos said:

ali zna Unseld Jr. šta dobija :D

upravo. connelly who? booth za kratko vreme odradio stvari koje ovaj godinama nije. KCP je ozbiljan apgrejd, startovao ceo plejof kad su uzeli titulu, blizu nekog idealnog igraca za njih u ovom kontekstu. ok nije lockdown d kao gp2 (koga gsw ionako nece pustiti), ali na drugoj strani ce dati tih 40% trojki kad bude blejao sam ko duh a nece traziti mnogo lopti i glumiti neku zvezdu. placeno je malo vise ali vredelo je, barton je konacno bivsi alo, mora da se otvori pivo jbt. sada vec necemu moze da se nada - imaju jednu od najjacih prvih petorki lige, napad odbrana kreaacija sut size offball sve izbalansirano. bounsu u ruke druga postava pa da vidimo jel moze do maxeyjevog nivoa u drugoj sezoni, plus ovaj izuzetak na nekog beka jos, i bugi, par minimalaca, onaj beli iritantni ruki i moze to ozbiljno da puca 

Link to comment

Ima Denver prostora da dovede jos 2 rotacijska igraca za PO, ostalo ce vec pokrpiti sa vet minimum i sl. Back up centar je manje vise najlaske i najjeftinije pokriti. I sve to ce biti sjajno, ukoliko se ne nastavi agonija sa povredama. Ukoliko ih zdravlje posluzi, po prvi put su istinski ozbiljan kontender.

Link to comment
Harden opt out, hoce da Siksersi imaju fleksibilnost i pojacaju se za napad na titulu.
 
Sunsi ce biti za par godina biti nova Oklahoma za siromasne, budu li zaredjali nekoliko full tanking sezona.

Sunsi?
  • +1 1
Link to comment

Ono sto je bitno za Denver jeste da su ovaj prvi ozbiljan trejd napravili sad na pocetku. Ostalo je da resavaju 2nd unit. Sad mogu i da se kockaju sa RFA i cekanjem da li ce targetiran igrac da dobije izjednacujucu ponudu od trenutnog tima.

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

ovo je valjda rekord,13 ekipa u kojoj ce igrati ish smit

 

Tek usput, ako možete, pogledajte utakmice iz njegovih prvih godina u ligi. Ja sam ga prvi put snimio u onoj gotivnoj ekipi Sansa (Dragić-Bledsoe slash bros), bio je bekap bekap pleja. Odgovorno tvrdim da ništa brže u životu nisam video. Rose i Parker (Dža danas) su mu parirali u fast brejku i kontri, ali niko koga sam gledao pre i posle nije u pozicionom napadu brže menjao stranu i uopšte kretao se bez lopte - kao buva.

 

Prvo sam mislio da će se konačno skrasiti u DET, onda u WAS, jer ono što je tamo igrao, a da sam video, bilo je sasvim pristojno. Da li je locker room cancer, šta li je, pa da ga ekipe ovako baunsuju međ' sobom, ne znam.

  • +1 1
Link to comment

Malo da razbijemo ovu trade monotoniju desavanjima iz privatnog zivota igraca

 

 

Quote

 Miles Bridges was arrested for felony domestic violence after an alleged physical altercation with a woman

 

Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

Ne kontam ovaj trejd Spursa. Dali su Mareja da u budućnosti na draftu nadju novog Mareja? Bar da su Bogdanovića dobili.

Sto kaze Joe D, bacaju sve karte na Vembanjamu.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, napadaj said:

Obavestio ih Marej da neće produžiti ugovor, pa su ga zato trejdovali.

Kapiram da imas jos nekoliko sati fore na sportskim temama :D

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...