Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Vidim da se Blackburn smorio ovim belcem za Nuggetse i kenja im što nisu uzeli 23. pick od File kad je već bio dostupan za Dzamajklovu platu. 

Link to comment

Kalvin But zadovoljan draftom. Kaze da su uzeli ono sto su targetirali. Posmatrano sa strane, ostaje utisak da su sve te igrace mogli dobiti i sa losijih draft pozicija.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

detroit razvalio ovaj draft. 

 

bice zanimljivi za pracenje na jesen, trio cade - ivey - bey deluje dobro u najavi, jos ako im jones i monty poklone aytona...

Link to comment

ja imam loš osećaj u vezi s iveyem, ali ajde, bar je dobar fit s cadeom. samo ne znam na koga će sad potrošiti ovih 50 miliona što imaju u šteku...

Link to comment
25 minutes ago, Calavera said:

ja imam loš osećaj u vezi s iveyem, ali ajde, bar je dobar fit s cadeom. samo ne znam na koga će sad potrošiti ovih 50 miliona što imaju u šteku...

Steta sto je Jokic produzio da Denverom :D

 

Savrseno bi se uklopio sa Ajvijem, naravno i sa Kejdom.

Edited by Milošica
Link to comment

Uticajni tviterašitm vrlo aktivni danas, generalno podeljeni u dva tabora, jedni kažu da će Kajri da odbije player-option za 37M i da odlazi u Lejkerse za 6M da bi igrao sa pajtašem Bronijem. Drugi kažu da definitivno prihvata player option i ostaje u Netsima još jednu godinu da ispoštuje brata Durantulu.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...