Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

malopre gledam statistiku da se potkovan argumentima ukljucim u ovu nikad pokrenutu i neizmerno zanimljivu diskusiju i shvatim da covek u  13 odigranih sezona ima 11 titula :ohmy:

i to poslednje dve i kao trener :D

 

Ma vidiš da je kurac od igrača... imao samo 15ppg...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Ma vidiš da je kurac od igrača... imao samo 15ppg...

 

i to protiv fizički limitiranih belaca u kratkim šorcevima.

'nuff said 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

realno, niko ga ne bi pokupio u fantaziju.

Ako ćemo iskreno, sumnjam da je bila baš neka otimačina za 40% fg i 50% ft igrača. 

još u to vreme nije bilo trica i nisu brojali banane ukradene i izgubljene, pa se mogao igrati samo 5-cat fantasy. 

ako puntuješ obe % kategorije onda bi to značilo da praktično odustaješ od lige.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

malopre gledam statistiku da se potkovan argumentima ukljucim u ovu nikad pokrenutu i neizmerno zanimljivu diskusiju i shvatim da covek u  13 odigranih sezona ima 11 titula :ohmy:

i to poslednje dve i kao trener :D

 

 

puka koincidencija

Link to comment

Čova bre nije uspevao da bude top3 igrač u svom timu. Evo koji je on bio na listi strelaca u Celticsima po sezonama: 4, 4, 4, 4, 3, 2, 3, 4, 3, 4, 5, 4, 7

Gurati takve igrače u bilo kakve all-time liste je 1 sprdnja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

e sto mi je milo sto bjelica uze prsten ( vorijorsi generalno osim grina).

kod bjelice mi je uvek prisutan utisak da je mogao svuda bolje i   svuda da ima vazniju ulogu.

ali dobro je i ovako.

milojevic, isusek! kakva nezainteresovana faca na tajm autima, posle ove sezone valda se treba vratiti u evropu ili da mu daju vecu ulogu bar u razvojnoj ekipi.

on u principu ima vec dovoljno godina i nije mi neki trener osim mozda da radi individual. 

boston delovao savrseno moderno, svi sve mogu da preuzmu ali ozbiljno ali jedan utisak u vezi njih mi je da im treba bolji centar i to mi je vec nekoliko sezona njihova najveca mana.

svi ovi mali i tejtum i braun su ok, imaju pred sobom mnogo i za napredak.

ali dole su pretanki.

a imam jos utisaka ( nikad dosta 🤣),

sta treba jebeno da se poklopi da uzmes titulu, trener, gm, igraci ( ne glavnih 3).

po meni vigins je bio prevaga.

doneo je poljuljani atleticizam, odbrana, skok, bez njega pored sjajnog karija i grina ne bi uzeli.

klej se mucio u sutu ali je davao 1000 posto u odbrani i bitne suteve je umeo da pogodi.

eto taj vigins koji uporedjivan sa le bronom i najzad je nasao tim u kome je postao odgovoran igrac veoma bitan.

stiv ker je opak trener, opak, potcenjen bezrazlozno.

gsw u 8 sezona 4 titule.

da nije bilo povreda bilo bi vise.

no i drugi se povredjuju

 

 

Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

najveci problem bostona je nedostatak pleja. na centru su i vise nego solidno popunjeni

neka uzmu jokica.

meni je bezveze kad kazu daj da se upare doncic i jokic.

meni to ne bi bas bilo dobra kombinacija. 

evo boston bi sa jokicem ubio dve ili 32 muve odjednom i dobili bi novog bila rasela.

no mladi su i luka i jokic, naci ce im saigrace,.

cak mi se svidja taj nas kosarkaski selfrespect da nece da idu ovamo ili onamo i da ne planiraju dok su u prajmu.

nije tu samo kinta nego dispet nas kosarkaski.

tu je le bron ( koga obozavam) gresio. vreovatno nije imao caleta, menadzer mu je bio neka jajara i nesrecu je imao da nije imao GM ili ozbiljnog trenera.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...