Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

upravo su trejdovali sa njima da bi se ovi otarasili jednog pika prve runde i preuzeli jedan ugovor. ako budu trejdovali dorta, bice da se pomere sa 12. na neko vise mesto. 

 

portland je navodno ponudio 7. pika za anonobija, tako da i to verovatno otpada. 

 

Potpuno sam smetnuo s uma da su upravo sa njima vec radili trejd za tog pika :isuse: Da su hteli/mogli da urade nesto vise vec bi tu uradili.

 

OG bi bio sjajna prica, jurili su ga jos na draftu. Jedino ako bi Toronto hteo da se kocka sa MPJ-om ali teska prica, sad je vec svima jasno da je red flag da ne moze biti crveniji

Link to comment

sad pominju monte za kcp-ja. ja bih to uzeo glavu za glavu, i ne bih se osvrtao. ovi denverovi novinari naravno misle da je to malo za 1 montea.

Link to comment
Jamal depresivan, baš se raspada psihički sudeci po instagramu. Čisto da ne bude šta mu je u martu kad bude imao 12 poena i 3 asista po utakmici.
Šta kači?
Link to comment
31 minutes ago, napadaj said:
2 hours ago, Mos said:
Jamal depresivan, baš se raspada psihički sudeci po instagramu. Čisto da ne bude šta mu je u martu kad bude imao 12 poena i 3 asista po utakmici.

Šta kači?


bio neki story kako sedi zaboden na klupi i gleda u prazno, pa se vadio posle - nije fam, ima da dominiramo, stay stong black king, manifest destiny.

 

Meni on već duže deluje kao da ima psihičkih problema, abuse u detinjstvu nije mala stvar.

Link to comment
12 minutes ago, Calavera said:

prvi put čujem da je jović rođen u engleskoj, odreći ga se dok je vreme

 

Born 9 June 2003 (age 19)
Leicester, Leicestershire, England

 

Cale igrao kosarku u Engleskoj....

 

Ovo je jos zanimljivije:

"Banchero was eligible to play for the Italy national basketball team and indicated he wants to represent Italy in international competitions."

Navodno hoce da igra za Italiju... svi znamo kako je prosao jedini Italijan koji je biran kao prvi pik... evo ga drugi

Edited by bracad
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...