Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Nisu hteli da se blamiraju i da odmaraju igrace za TNT, pa se sada blamiraju ovom poslednjom cetvrtinom. Most, cuprija. 

 

 

Edited by Mos
Link to comment

Netsi razbucali Filadelfiju ko beba zvecku. Bit ce na istoku taktiziranja kod prva dva tima da se ne izvuku Netsi u prvoj rundi.

 

Netsi ne da su dobili utakmicu nego su definitivno dobili i trade. Osim Simmonsa, Curry i Drumond su dobri dodaci timu. S druge strane Harden i dalje moze napuniti neke indijance ali nestane kad treba, plus je usporio. Fila ce opet ispasti rano u playoffu.   

  • +1 2
Link to comment

Jokic je sinoc odigrao bedno, mislim drugo poluvreme, sve sto je mogao da usere usrao je ,   mozda je u pitanju umor ali imao je lepu  priliku da se ozbiljno ukljuci u trku za MVP nagradu , pogotovo posle onog debakla Filadelfije pre te utakmice, steta.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Jokic je sinoc odigrao bedno, mislim drugo poluvreme, sve sto je mogao da usere usrao je ,   mozda je u pitanju umor ali imao je lepu  priliku da se ozbiljno ukljuci u trku za MVP nagradu , pogotovo posle onog debakla Filadelfije pre te utakmice, steta.

Zar nije vec ozbiljno ukljucen?

 

Mogao sam i bez quote, ali neka ovako ipak :D

Link to comment

Pardon, mislio sam da preuzme inicijativu u toj trci za nagradu. Ipak je ovo bila nacinalno prenosena utakmica a on  ispalio  corak.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...