Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, mraki said:

U Zagrebu protesti. Kažu da ih ima 15k, skandiraju “Ivermektin, Ivermektin”. 

Treba im reći da će vlast uskoro početi da sve zaprašuje preventivno iz aviona ivermektinom, možda ih to smiri

  • Haha 1
Link to comment

Da. Danas je kruzila informaciaj medju idiotima u Becu da ce policija zaspiati fajzerom. :laugh:

 

I jos ludje da ce policija iz kanalizacije i kanala da vakcinise i da se zbog toga nose cizme.:blink:

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Koliko su ljudi odvaljeni od zivota kada pomisljaju ovakve stvari, maltene te je strah sto delis planetu sa njima. Tipujem i na preveliki visak vremena kod njih.

  • +1 5
Link to comment

Mislio sam prvo da vam ne gadim nedelju i rucak...a posle ko velim, moji ste sto da ne delim ovo sa vama..

 

Posle sam ipak odlucio da sami odredite i platite cenu radoznalosti

 

Spoiler

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, SNARC said:

Mislio sam prvo da vam ne gadim nedelju i rucak...a posle ko velim, moji ste sto da ne delim ovo sa vama..

 

Posle sam ipak odlucio da sami odredite i platite cenu radoznalosti

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

hrvoje koprofagov, srbiljubov brother from another mother.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

A brate očigledno je da je snimio kamermana i novinarku, samo je pitanje zašto je želeo sebe da predstavi svetu na ovaj način. 

Zato što je smrad guzice izmišljotina Bila Gejca i masonskih medija

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, vememah said:

Slika sa protesta u Beču protiv kovid propusnica i lockdowna i komentar jednog Bečlije s ovih prostora sa foruma Vox92:

 

n5J3Yas.jpeg

 

 

 

neko je dopisao nesto u fazonu "nashe ce sjene hodati po becu, odbijati vakcinu, plasiti normalne ljude" :lolol:

Link to comment
21 hours ago, vememah said:

Slika sa protesta u Beču protiv kovid propusnica i lockdowna i komentar jednog Bečlije s ovih prostora sa foruma Vox92:

 

n5J3Yas.jpeg

 

 

Kakvi pacijenti:

 

 

Ludaci sa protesta:

 

Spoiler

 

 

Edited by bags
  • Hvala 1
Link to comment

Gospoja Branka, te zemlje su postale to što jesu a samim tim i tebi privlačne da odeš tamo da radiš zato što su pratili nauku i razvijali se u skladu sa tim a ne popove u haljinama i slično. Ako ti je do pravljenja nakaznog zatucanog društva, ajde ti nazad, ovdje te čeka nešto što voliš, ne mora se ni čačkati ništa, taman za takve debile kao što si ti. Putuj Branka i ne brini za Austriju. 

  • +1 3
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...