Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

nazalost, nemam vremena, ali kada bi to uzeo neko ko hoce a i ume, tipa mario vreco, mislim da bi pokidao posto mnogo materijala ima. nije ni naporan fact check zato sto on laze o banalnim stvarima koje mozes da proveris za 3 minuta.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

čovek je rekao u oktobru prošle godine da će korona proći do kraja ‘20 jer “venera ulazi u jarca”

 

parafraziram, al je koristio tako neki astrološki pojam

Kakav amater.

  • +1 1
Link to comment
 
da, plus kad laze voli da kaze "evo bio mi jedan pacijent iz x zemlje i rekao mi da tamo...". ostalo mi je u secanju da je pricao kako mu je pacijent rekao da eto u kini korone nema a ulazi se i izlazi iz zemlje bez ikakve provere, a dok je to pricao ja sam se dopisivao sa drugom koji je bio tipa 20. dan u karantinu od 28. koliko je obavezno kada udjes u kinu (u nkeim provincijama je 21 dan). 
 
bas steta sto nema nikog da izvuce sve lazi, bas nije tezak posao, a cenim da bi imao milion pregleda. 
Pa npr. neki novinar lista Vreme...
Al jbga







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
Što Vreme ima i oni neki što su pare uzeli da rade baš fact cheking, jel crta beše?
Pa da da nastavi Jovana Gligorijević onaj tekst sa onim profiterima korone...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
On 17.9.2021. at 14:12, Ros said:

glupost se toliko siri internetom, da se vise bez topika ne moze. moj trenutni favorit

 

daleko smo ispred interneta, postoji od prvog dana topic Zašto virus baš sada itd

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...