Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i kako se koriste?

u čemu je keč

 

 

pa jebemu misha malog

uradis test, pokaze se kao pozitivan. da bi proverio ubacis onaj na kome pise negative control. i ako ne pokaze isti rezultat onda je citav kit ispravan. ti stapici se ne ubacuju ponovo u nos, nego sluze za kontrolu kvaliteta

Edited by Ros
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

na tu pricu su se razvile dve teorije:

1. sluze za laziranje statistike

2. onaj sto je pozitivan treba da zarazi onog ko ga koristi: 2a zasto? 2b cemu onda sluzi onaj negativni :D

 

 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

krivo mi je sto neko ne napravi klip sa sivm lazima koje ovaj ludak izgovara, a to su tako idiotske lazi koje mogu da se debunkuju jednim klipom da cak nije  ni veliki napor. neverovatno koliko covek laze bez ikakvog blama. 

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

krivo mi je sto neko ne napravi klip sa sivm lazima koje ovaj ludak izgovara, a to su tako idiotske lazi koje mogu da se debunkuju jednim klipom da cak nije  ni veliki napor. neverovatno koliko covek laze bez ikakvog blama. 


Pa kako da ne lupeta laži kad mu je glavni argument da nešto objasni: "Pa ima toga koliko hoćete, samo ukucate to i to" :frust:

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:


Pa kako da ne lupeta laži kad mu je glavni argument da nešto objasni: "Pa ima toga koliko hoćete, samo ukucate to i to" :frust:

 

da, plus kad laze voli da kaze "evo bio mi jedan pacijent iz x zemlje i rekao mi da tamo...". ostalo mi je u secanju da je pricao kako mu je pacijent rekao da eto u kini korone nema a ulazi se i izlazi iz zemlje bez ikakve provere, a dok je to pricao ja sam se dopisivao sa drugom koji je bio tipa 20. dan u karantinu od 28. koliko je obavezno kada udjes u kinu (u nkeim provincijama je 21 dan). 

 

bas steta sto nema nikog da izvuce sve lazi, bas nije tezak posao, a cenim da bi imao milion pregleda. 

  • +1 1
Link to comment

čovek je rekao u oktobru prošle godine da će korona proći do kraja ‘20 jer “venera ulazi u jarca”

 

parafraziram, al je koristio tako neki astrološki pojam

  • Haha 4
Link to comment

video sam, nisam zadovoljan klipom, on se fokusirao samo na koronu, meni bi bio zanimljiviji klip da se izvuce tipa bas svako lupetanje iz nekog duzeg gostovanja. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...