Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

bio bio, bas u vreme kad je zoc zaigrao za prvi tim borca

inace, profesor je i igrao u cacku, doduse ne u borcu, vec u zelu

 

Spoiler

Mene i moje razmišljanje o košarci promenio je profesor Nikolić. Јa sam 1979. godine bio kapiten Borca iz Čačka i to je jedina titula tog kluba u staroj Јugoslaviji. Osvojili smo juniorsko prvenstvo Јugoslavije. Bio sam takozvani plejmejker ali košgeter i kada sam počeo rad sa Borcem, na moju sreću profesor Nikolić je došao da radi u Čačak, mnogo smo razgovarali. Posle toga došlo je i do saradnje sa mnom u Partizanu, kako je govorio, kao moj pomoćni trener. Bio sam neko ko je uvek spreman da pomogne saigračima i da sluša trenera. Imao sam sreću da sam radio sa Laletom Lučićem, Mokom Slavnićem, koji je takođe zaslužan, zajedno sa Kićanovićem, što sam iz Borca prešao u Partizan. Istakao bih i rad sa Duletom Vujoševićem i u reprezentaciji sa Dudom Ivkovićem. Svi su to ljudi koji su i te kako uticali na moju karijeru. Iz igračkih dana je proistekla želja da se kasnije bavim ovim čime se danas bavim. Najveća je sreća je da radiš ono što voliš, a ja moj posao i poziv volim bezgranično.

 

Edited by pbg12345
Link to comment
  • 3 weeks later...

na stranu rezultat, ali napokon onakav borac kakav ocekujem

u napadu kretnje igraca, kretnje lopte, utrcavanja u odbrani prilagodjavanje protivniku

kao da su ispali iz onog odvratnog sablona i odjednom udvostrucili broj akcija

  • Wub 1
Link to comment
44 minutes ago, pbg12345 said:

na stranu rezultat, ali napokon onakav borac kakav ocekujem

u napadu kretnje igraca, kretnje lopte, utrcavanja u odbrani prilagodjavanje protivniku

kao da su ispali iz onog odvratnog sablona i odjednom udvostrucili broj akcija

 

Jeb se, ja reko vodite 20 razlike 

  • +1 1
Link to comment

Dal ce Lautaro jednom ostati ispred svog igraca?

 

Najlepsi sut isto.

 

O jebote, koliko je ovo primljenih koseva u ledja posle datog kosa u drugom poluvremenu. Tu je izgubljena utakmica.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

do jaja 

bravo

 

nisam hteo da baksuziram al jos u prvom su neke nicije lopte isle na stranu borca, a pogotovo sad u zavrsnici

u onim egal utakmicama gde je borac gubio, takve situacije su po pravlu isle kontra borca

Link to comment

Bravo!

 

Kad je Najlepsi sut masio otvorenu trojku za plus 4, a u kontri pala trojka, bilo je here we go again.

 

Malina pogodio i startnu i zavrsnu petorku. Pecarski mnogo bolji u drugom.

Link to comment

Doslo izgleda iz dupeta u glavu, protiv zadra slobodan ulaz

Mogla bi to biti znacajna utakmica  u smislu navijaci/igraci da domaci teren opet dobije na vaznosti i da se vrati atmosfera u hali

A onda lagano za Bg na svecacanski derbi

Link to comment

inace pocinje drugi krug druge lige srbije

i zele i cacak 94 igraju u grupi za ulazak u visi rang, bilo bi lepo da makar jedan klub izbori plasman u kls

mada retardirani sistem takmicenja i prenos rezultata samo protiv ekipa koje su izborile plasman u datu grupu im ne ide na ruku

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...