Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Zlurad said:

"Manchester United and Sega have agreed a settlement to amicably resolve their trade mark dispute relating to Football Manager. Both parties are pleased to resolve this matter to their mutual satisfaction."

Nema veze sa PL ali sad kad je javno...MU je tužio SI Games pre jedno godinu dana i pretio da će da zatvori autore igre zbog korišćenja imena kluba ili da dobiju pozamašnu svotu novca. Sledeće godine će u igri da budu Manchester UFC ili Man UFC. I ako se čudite ako ne možete da nađete dodatke za igru, ManUtd je poslao tužbe svim sajtovima koji su hostovali bilo šta od dodataka, pa makar imali jednu sliku igrača ManUtd u image packovima.


Opet posvećujemo vreme amaterima FMa. Ko nema uredno folderisane i updateovane slike i grbove zadnjih 10 godina u nazad ne zaslužuje ni da igra :nobles:

  • +1 1
Link to comment

Opet posvećujemo vreme amaterima FMa. Ko nema uredno folderisane i updateovane slike i grbove zadnjih 10 godina u nazad ne zaslužuje ni da igra :nobles:
Ko ne voli karanfile...
  • +1 1
Link to comment
Zar se to ne odlučuje na nekom višem nivou. Tipa firma potpiše ugovor sa ligom i ima pravo da koristi imena klubova iz te lige!?
Pa Sega jeste potpisala sa EFL, sto stoji na naslovnoj strani kad se ucitava igra. Meni čak nije problem ni što prave probleme segi, kao izadavacu jer MANUFC ima ugovor sa Fifom. Veći problem je što su napeli fm zajednicu, odnosno zaludjenike koji mesecima skupljaju i prave dodatke da bi se neko iz kluba pozvao na primer Stama sa fmscouta i rekao da "ako izbaci link sa slikama i grbovima" tražiće nadoknadu materijalne štete od X miliona funti. Da ne bude da pljujem po MUFC-u sto juri nerdove po netu, ali mi je potez samo zbog nerdova grdji od recimo pokušaja vlasnika Liverpool-a da trejdmarkuje ime Liverpool :fantom:
Link to comment

Zli jezici bi rekli da ga niko drugi nije hteo, ali dobro....čestitaćemo i mi tebi jednog Granita na sličan način za nekih desetak godina. :D

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...