Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Joe D said:

napustio je i hemofarm protiv partizana 2010.

 

Napustila Zvezda ugasila se,

Napustio Hemofarm ugasio se

Napušta Partizan.... 

  • Haha 2
Link to comment

Sta je fora sa ovim " ne mogu više da zadržim bol"? Jel to neka pesma? Pun mi tw toga

Послато са SM-A305F помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

 

 

62. godine, voli sve sto vole mladi :)

 

Staro jedno 3-4 godine. Vidi se i po njegovoj faci. Mada ne bih se gađao snimcima uposlenika Večitih na ovom topicu...

Link to comment

Šteta za Nejta ako ne ostaje. On je doslovno nacrtan za drugog pleja, sa nešto manjim opterećenjem. Jedan Lorenco na kecu i on kao bekap doslovno idealna kombinacija.

  • +1 4
Link to comment

Voleo bih u timu videti klasičnog pleja plus kombo beka. Mogli bi neke minute odigrati zajedno na terenu i to bi bilo užasno interesantno za gledati u napadu, zatim bi bilo Radonji mnogo lakše da kombinujke tim i menja ritam utakmice. Volters mi je previše iso igrač, gnjavi loptu 15 sekundi pa krene u onaj svoj ludački prodor. Užasno je predvidivo i jednodimenzionalno i protiv jačih ekipa ne prolazi prečesto. nama trebaju plejevi koji znaju razigrati tim.

 

Dalje, bar jedan kvalitetan centar ako Kuzmić i Mitrović ostanu. Ono, prvi centar ekipe. Kuzmić pre povreda, taj tip i kvalitet igrača. Ovo je nešto što mora.

 

Unutra smo dobri, ako ostane ovako. Voleo bih da ostane Vajt ili da dovedemo nekog klasičnog šutera. Što bi rekao Kari, fali nam jedan skorer. Klasičan pouzdan bek sa poenima u rukama. Ne bih voleo Nedovića, i jako mi je teško objasniti zašto osim nekog ličnog osećaja da mi ne uliva baš mnogo stabilnosti i pouzdanja u tim.

  • +1 1
Link to comment

Potreban je prvi plej, skorer i prvi centar. I to je to.

 

To bi što se mesta pleja tiče mogli biti Lorenco i Tobi na mestu centra. Za skorera nek uradi nešto i skaut služba u klubu. Kad bi je imali...

Link to comment

Zvezda ima sledece sezone pod ugovorom Markovica i Ivanovica, ne znam odakle ideja da ce se zadrzati Nate kao drugi plej. Bice zanimljivo videti sta Radonjic misli o Markovicu, dosao je u prilicno nespreman i mozda ce se ga zadrzati i videti i kakavom je stanju nakon sto prodje pripreme. U toj situaciji najrealnije je da se dovede neki kombo bek. 

Radonjic bi verovatno zadrzao Holinsa, najverovatnije ostaje i Dobric. Na 3 vec imamo Kalinica, Lazica i Lazarevica a Davidovac ce verovatno ostati kao back up 4. Mitrovic i Kuzmic su pokazali da mogu da budu 2 i 3 centri sledece sezone tako da je ocevkivati da se dovede startni centar. 

Na kraju bi tim mogao ovako da izlgeda:

Markovic, Ivanovic,

Kombo bek

Holins, Dobric,

Kalinic, Lazic, Lazarevic

startna 4, Davidovac

startna 5, Mitrovic, Kuzmic

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...