Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Neka nam vrate Voldena onda.

Sve neki na Vol.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Juce saltao Sport Klubove, zaustavim se na Bon - Bajern, kad ono Lipovij na stakama

Nisam mogao par minuta da se setim ko je lik, a poznat mi :laugh:

 

Spoiler

setite se gde smo bili 20114.

 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, assignment said:

 

Da sada video twit, to vise deluje kao oprostaj... Steta, znaci trebaju nam ne 1 nego dva nova pleja, ne verujem da ce dalje pokusavati da tu Ivanovic nesto odigra....

 

Dva skoro sigurno ali ne zbog Ivanovica. Pefi ima preveliki ugovor za ovo sto pruza, ako taj ugovor ne bude revidiran na obostrano zadovoljstvo opet cemo da "zaradjujemo" na raskidu pa da se prebijamo preko BAT-a.:D Uzece se sve domace za sta bude para, ne bi me iznenadilo da u nekom narocito dobrom scenariju pojurimo i Jovica i Nedovica pa da se krpimo tokom sezone kad ta dva staklenca opet navuku neku povredu. Navodno smo pitali i za Gudurino junacko zdravlje, mada je Misko to demantovao.

Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Juce saltao Sport Klubove, zaustavim se na Bon - Bajern, kad ono Lipovij na stakama

Nisam mogao par minuta da se setim ko je lik, a poznat mi :laugh:

 

  Reveal hidden contents

setite se gde smo bili 20114.

 

 

Rani Radonjini radovi, otpustis Silba dovedes Lipovija. To je verovatno najveca brljotina dvojca Covic - Radonjic za sve vreme koliko rade zajedno.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

Ivanovic sigurno ostaje, nema nikakvog razloga da ide.

 

On mozda nema, ali ja ne vidim za ovih godinu dana  (sem nekih meeega retkih 2-3 meceva)  da je u bilo kom aspektu opravdao potpis, a ne vidim ga ni kao igraca koji ce da napravi neki napredak. U EL je tragican, u ABA jedva prosecan... Ergo, lakse bih se odrekao njega neko Waltersa, ali ok... To je sto je....

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Rani Radonjini radovi, otpustis Silba dovedes Lipovija. To je verovatno najveca brljotina dvojca Covic - Radonjic za sve vreme koliko rade zajedno.


Tragiju su doveli da menja Silba, Lipovij je dosao posle, nije on ni igrao puno sva sreca 

 

 

6 minutes ago, harper said:

 

Dva skoro sigurno ali ne zbog Ivanovica. Pefi ima preveliki ugovor za ovo sto pruza, ako taj ugovor ne bude revidiran na obostrano zadovoljstvo opet cemo da "zaradjujemo" na raskidu pa da se prebijamo preko BAT-a.:D Uzece se sve domace za sta bude para, ne bi me iznenadilo da u nekom narocito dobrom scenariju pojurimo i Jovica i Nedovica pa da se krpimo tokom sezone kad ta dva staklenca opet navuku neku povredu. Navodno smo pitali i za Gudurino junacko zdravlje, mada je Misko to demantovao.


 

deda.jpg

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:


Tragiju su doveli da menja Silba, Lipovij je dosao posle, nije on ni igrao puno sva sreca 

Jbt, kako sam njega gotivio. Bas ste imali te seksi basketase kao sto su on i Markus.

Edited by Milošica
Link to comment
27 minutes ago, Plajvi said:


Tragiju su doveli da menja Silba, Lipovij je dosao posle, nije on ni igrao puno sva sreca 

 

 


 

deda.jpg

 

Nema veze Tadija sa Silbom, dve razlicite pozicije i dva fundamentalno razlicita igraca. Silb i Lipovij su obojica pokrivali poziciju tri. To jest, jedan je pokrivao dok nije otpusten a drugi se blamirao na par utakmica i svima je odmah bilo jasno kakvu budalastinu su napravili. Covic se saglasio sa Radonjicem pre svega zato sto je Silb imao ogroman trogodisnji ugovor pa je hteo sto je pre moguce da ga se otarasi a da ne mora da plati ceo ugovor. Ta zajebancija je mogla odmah da dodje glave celom tom Covicevom projektu da je Cibona nasla pare da se takmici u Evroligi.

  • +1 1
Link to comment

Hvala Nejtu na svemu, jako dobar, relativno konstantan igrac ( napredovao je i u segmentu odbrane u odnosu na prosli mandat) koji je u nekim momentima silom prilika imao preveliku minutazu pa mu je to uticalo i na pad forme. Sto se tice ljudskih kvaliteta, oni su jos bolji od igrackih. Ne pamtim da je imao neku kavgu ili nekorektan potez. Ne znam da li smo mogli dovesti benevolentnije strance od njega i Holinsa,momci za primer.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 4
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...