Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

bilo je pre x godina kad valjda Saša Ilić i Pjanović, ako sam dobro zapamtio tačno ko je u pitanju, objašnjavaju kako dosta njih iz oba kluba idu posle derbija zajedno na piće ili večeru. i koliko taj nenormalni mrziteljski odnos između klubova je nešto što, uglavnom, ostaje samo među navijačima. ja ne vidim što se Dangubić ne bi družio sa momcima iz Zvezde. on, nisam mnogo gledao ove sezone ali koliko čitam ovde, je pošteno odradio svoje na terenu. kamo sreće da svi imaju taj normalni odnos, a ne da je pitanje pripadnosti nekako i pitanje časti ili "života-smrti".

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

jel bar puse prave cigare, a ne ona fejk sranja sto mirisu na podgrejani ustajali prdez?

 

Ne bih znao. Nisam im baš u salati™ čučao.

Link to comment
26 minutes ago, Ros said:

pise b92 da nam dolazi dalibor ilic

 

Onaj Astronaut Hoops na Instagramu piše da smo se raspitivali za njega ali da još uvek nije ništa konkretno.

 

Za centre su nam na spisku navodno Kejleb Tarzuski i Petrušev, a sa Kuzom će se raskidati ugovor. Ne znam da li je lik iza tog naloga u nekoj agenciji ali do sada je uglavnom imao dobre informacije.

Link to comment
1 minute ago, Wilde said:

 

Onaj Astronaut Hoops na Instagramu piše da smo se raspitivali za njega ali da još uvek nije ništa konkretno.

 

Za centre su nam na spisku navodno Kejleb Tarzuski i Petrušev, a sa Kuzom će se raskidati ugovor. Ne znam da li je lik iza tog naloga u nekoj agenciji ali do sada je uglavnom imao dobre informacije.

 

i harpidis se javio sa ilicem

 

Link to comment

Bio bih zadovoljan njime: rekao sam već, deluje mi jak kao konj i otprilike toliko i pametan, prve sezone bi nas verovatno solidno nervirao po EL ali može od njega da se izdelje igrač za rotaciju.

Link to comment
Just now, Wilde said:

Bio bih zadovoljan njime: rekao sam već, deluje mi jak kao konj i otprilike toliko i pametan, prve sezone bi nas verovatno solidno nervirao po EL ali može od njega da se izdelje igrač za rotaciju.

 

bio bi nam ubedljivo najmladji igrac :D

 

Link to comment

Ovo je mnogo bolji potpis nego sto vecina ljudi misli. Znao sam da ima dve ponude iz Spanije ali ocigledno su Evroliga i to sto je Pesicu ovde na oku bili dovoljan mamac. Ilic dolazi kao jedan od statisticki najboljih igraca ABA lige a koliko moze od toga da odskoci nije ni imao priliku da pokaze jer je Igokea igrala Ligu Sampiona (gde je opet imao odlicne brojke). Svi znamo sve o njemu, jedan je od boljih srpskih atleta, vrhunski skakac na obe strane terena, nije neki suter ali ume da pogodi spolja (34% za tri u ABA ligi ove godine) pa se i ne moze bas previse pomagati sa njega, odgovoran je timski igrac. Otprilike je debelo unapredjena verzija Lazarevica a ima samo 22 godine i mnogo prostora za napredak. Sto posto sam siguran da ce kod nas napraviti veliki iskorak, da ce imati lavovsku minutazu i da ce se odmah pokazati kao pojacanje za tim.

  • +1 3
Link to comment

Njega jedino jebe sto je u mladjim kategorijama uglavnom igrao centra, pa mu je generalno tehnika suta spolja veoma losa. Medjutim prosle godine je kao sto napisa harper imao super procente za 3. Nece on biti neka ozbiljna opcija spolja, ali zato pod kosem donosi cvrstinu i napred i nazad. 

 

22 godine, vec nekoliko sezona medju najboljim igracima ABA ligasa (prosle godine i najbolji), prosao sve reprezentivne selekcije, domaci igrac, vredan momak... ne moze da bude los potpis. 

Link to comment

zapravo je uglavnom igrao krilo u mladjim kategorijama.

 

procenti mu jesu odlicni, kad uzmes u obzir da pola suteva koje uzme zavrsi pored stative. 

Edited by Joe D
Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

zapravo je uglavnom igrao krilo u mladjim kategorija.

 

procenti mu jesu odlicni, kad uzmes u obzir da pola suteva koje uzme zavrsi pored stative. 

 

Ako se ostvari ono sto planiramo na petici necemo mi puno zavisiti od njegovog suta spolja, niti ce imati poziciju na terenu za tako nesto osim ako ne prodju prve napadacke opcije. Dalibor bi trebalo da bude u petorci sa Petrusevim a Kalina ili Davidovac sa Tarcevskim. Izgleda da prakticno celu ekipu podizemo za poziciju, da otvaramo mesto za beka-sutera i da Dobric ide na svoju 3D poziciju a Kalina na poziciju prve cetvorke. To bi takodje znacilo da su Kuzmic i Cirbes zavrsili karijere, bar kod nas, Vajt nece biri produzen a Simon ide u zasluzenu penziju u kojoj je bio i ove godine ali se povremeno skidao. Krace receno, radimo kompletnu rekonstrukciju reketa.

  • +1 3
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...