Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

Mene apsolutno zadivljuje da neko uopste ima snage da komentarise kosarku u uslovima u kojima je odigrana utakmica. Da ne bude zabune, pre svega mislim na stanje parketa. Ovo jednostavno ne sme da se ponovi u petak, ako opet bude ovoliko klizavo nadam se da ce Obradovic i Radonjic zajedno povuci igrace s parketa.

 

Onda bi moralo manje od 9000 ljudi da se pusti u halu, a to ne bi bilo lepo prema domaćinu. Najvažnije je da budemo ljudi.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Mene apsolutno zadivljuje da neko uopste ima snage da komentarise kosarku u uslovima u kojima je odigrana utakmica. Da ne bude zabune, pre svega mislim na stanje parketa. Ovo jednostavno ne sme da se ponovi u petak, ako opet bude ovoliko klizavo nadam se da ce Obradovic i Radonjic zajedno povuci igrace s parketa.

 

Ne znam koliko je bilo ljudi. npr deluje da je iza koseva bilo koliko treba, da je na delu za sezonske bilo nesto vise ali bez "stajanja na glavama" doduse to je i ocekivano jer su sezonskih prodali vise nego sto ta tribina prima a na ovu utakmicu dolaze prakticno svi koji su uzeli karte. najveca guzva je bila u coskovima iza klupa odakle je i najvise sranja kretalo.

 

Ako bude publike u cetvrtoj nisam optimista po pitanju parketa jer su za sad stavili termin u 18:30 po bar jednako toplom danu kao danas.

Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Onda bi moralo manje od 9000 ljudi da se pusti u halu, a to ne bi bilo lepo prema domaćinu. Najvažnije je da budemo ljudi.

 

4 hours ago, copkillah said:

Uveli smo Lakija, stojimo svi pored Čegija

 

ajde ćuti, bilo ti je lepo, pevao si sa nama, šta se sada buniš :dry:

  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

Ne treba nikad generalizovati ali Luka Mitrović bi mogao u nekom folkloru da igra. 

 

Očito da suci više vole egzotiku Ledeja i Lesora, domaće kolce je totalno passe.

Link to comment
Quote

KK Crvena zvezda je uložio žalbu na treću utakmicu odmah po njenom završetku. Šta će se sa njom dogoditi videćemo, jer je glavni sudija Matej Boltauzer rekao da “ne zna ćirilicu”.

:huh:

  • Haha 8
Link to comment

Iako mi je vec muka od ove serije zbog vanterenskih faktora, cak mi je i drago sto se nije veceras zavrsila jer mi je delovalo da bi neko vrlo gadno nagrabusio iz naseg tima. Covic i limeni govnar neka se tornjaju u sto picki materina za celokupnu atmosferu koja prati ovaj vasar.

Link to comment

Mislim da je i mnogima koji navijaju za Zvezdu neprijatno kada vide ovakve tendenciozne postove.

 

Neverovatno je koliko se tvoje delovanje van ovih tema gde bez ironije briljiras kosi sa time sto ovde radis.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Covic, na zalost, ponovo nije propustio priliku da se izblamira saopstenjem. Imas materijala koliko hoces da skrenes paznju na to sta se desavalo tvojoj ekspediciji na ovoj utakmici, da pozoves na smirivanje strasti, ali avaj. Nije moglo bez licnih pizmi, ironicnog pominjanja Obradovica, mrsomudjenja da smo mi doziveli torturu a igraci Partizana napadnuti od strane onih misterioznih pojedinaca iz njegovih saopstenja koji sabotiraju Zvezdu za racun jos misterioznijih gazdi a nisu navijaci Zvezde, bez obaveznog pominjanja razlike u budzetima i slicnih doskocica, groktanja i njakanja.

 

Koliko god se igraci i trener Zvezde upinjali da se pokazu kao normalni ljudi u svakoj prilici, uvek na kraju dodje mali, debeli kompleksas da im se usere u trud i katapultira klub ravno nazad u blato. Dan kada je ova spodoba naucila da pise bi trebalo da se obelezava kao dan nacionalne tragedije.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Iako mi je vec muka od ove serije zbog vanterenskih faktora, cak mi je i drago sto se nije veceras zavrsila jer mi je delovalo da bi neko vrlo gadno nagrabusio iz naseg tima. Covic i limeni govnar neka se tornjaju u sto picki materina za celokupnu atmosferu koja prati ovaj vasar.

 

Ja se iskreno nadam da cemo sve zavrsiti u petak i tako izbeci da se nadjemo u glavnoj ulozi nekog sledeceg sranja. Koliko god ne podnosio ni jedne ni druge nekako uvek lakse podnesem kad su njihovi navijaci vinovnici, valjda me tako manje grize savest sto i pored svega navijam za isti klub kao i ti "nasi" bolidi.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Mislim da je i mnogima koji navijaju za Zvezdu neprijatno kada vide ovakve tendenciozne postove.

 

Neverovatno je koliko se tvoje delovanje van ovih tema gde bez ironije briljiras kosi sa time sto ovde radis.

 

Brate Milošica, da znaš da si u pravu. Džaba se nerviram. Promeniti neću ništa.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...