Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Meni super kako su crvi poceli da se uvijaju i skiche

 

Za Palmu sam cuo odranije da se mota sa decom po splavovima. Ono sto mi nije jasno kakav je to jebeni zivot, da svi oni kao govna po kanalizaciji zive trideset godina unazad na taj nacin, da afera poklapa aferu, neljudskost preko neljudskosti, iz dana u dan proizvode smrad i tako decenijama i NIKO NISTA JEBOTE.

 

Mnogo smo propali, mnogo smo nikakvi. Slobodarski narod maj es, mi smo bre gomila podanika koja Turcima podvodi sopstvenu decu, jos uvek.

Edited by Caligula
  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Kakav je ovo modulator glasa kad se cuje original? 

 

 

Nista me vise ne cudi. Human trafficking (samim tim i seksualno zlostavljanje), prostitucija su postali unosniji od droge. Sve nam je ispred nosa samo sto nas mozak od naivnosti nece da registruje. 

 

Jedino ako smo slozni i istrajni svi zajedno, prvo kao podrska, mozemo pobediti ovo zlo. 

 

Ogromna je hrabrost izaci u javnost i kao zrtva i kao svedok!

Shvatajuci koliko nam je svuda sve inskorumpirano, ne smemo da uzimamo od suprotne strane nista za ozbiljno a tu se podrazumeva i tuzilistvo, kompletno sudstvo, policija, politicari..... 

 

Human trafficking je najvece zlo covecanstva....

Edited by mustang
Link to comment

Inače, da li je samo meni ovaj snimak malo čudan, gde mu fokusiraju sat, gde je upadljivo obučen. I onda danas krenu demantiji gde je lik "prepoznat" kao član Marinikine stranke baš na osnovu sata?

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

Inače, da li je samo meni ovaj snimak malo čudan, gde mu fokusiraju sat, gde je upadljivo obučen. I onda danas krenu demantiji gde je lik "prepoznat" kao član Marinikine stranke baš na osnovu sata?

 

 

 

Koje su sanse da ne znaju ko je bivsi radnik u hotelu?

 

Pa nije ih se tamo na hiljade smenjivalo.

Link to comment
Just now, Caligula said:

 

 

Koje su sanse da ne znaju ko je bivsi radnik u hotelu?

 

Pa nije ih se tamo na hiljade smenjivalo.

 

Mozda im nije bitno da li ce se saznati identitet

Ovako izgleda kako bi se ocekivalo za napad na visoku letvicu

Link to comment
15 minutes ago, Lezilebovich said:

Cudan u kom smislu ? Ali jeste neobicno da ima isti dzemper i na snimku i dok je dekor na kzs. 

 

 

1 minute ago, Caligula said:

 

 

Koje su sanse da ne znaju ko je bivsi radnik u hotelu?

 

Pa nije ih se tamo na hiljade smenjivalo.

 

MdD4BCT.png

 

evo npr čemu ovakav kadar, vrlo upadljivo

 

ovo ne izgleda kao snimak nekoga čiji identitet želi da se sakrije

 

niti mislim da bilo realno da se sakrije, ali ono, dali su ti 100 hintova da provališ ko je na snimaku, ne razumem zbog čega?

 

Link to comment





Mora da jesu, baš zamišljam kako neko razmišlja:
E ajde da mu damo tuđ sat to će biti odlična fora da mu sačuvamo identitet

.... Shiit has hit the fan!



Dobro necemo banalizovati bas, naravno da nisam mislila da su mu stvarno dali tudji sat, ali s obzirom na to da je fokus bio bas na njemu, sto je malo cudno jer covek nije u nekoj tamo rekonstrukciji dogadjaja, nego svedok ciji se indetitet krije, valjda su razmisljali malo unapted.

A eto bas ga po satu "prepoznali", ne







Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

 

MdD4BCT.png

 

evo npr čemu ovakav kadar, vrlo upadljivo

 

ovo ne izgleda kao snimak nekoga čiji identitet želi da se sakrije

 

 

 

Daj ne zajebavaj, snimaju ruke jbt. On nosi neki custom made roleks, nema vise ni jedan takav u svet?

 

Naravno da ce lako provaliti ko je, kazem, treba da nadju jednog kurchevitog u maksimum pedeset koliko ih je ev. tamo radilo. Zato kazem, nisu uopste morali da ga skrivaju, mali je grad, mali hotel, na prvu se provaljuje ko je.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

 

 

Daj ne zajebavaj, snimaju ruke jbt. On nosi neki custom made roleks, nema vise ni jedan takav u svet?

 

Naravno da ce lako provaliti ko je, kazem, treba da nadju jednog kurchevitog u maksimum pedeset koliko ih je ev. tamo radilo. Zato kazem, nisu uopste morali da ga skrivaju, mali je grad, mali hotel, na prvu se provaljuje ko je.

 

1 minute ago, morgana said:

nije stvar u rukama, nego u faktu da se zasticeni svjedok ucinio za koju nijansu upadljivijim satom i dzemperom. 

 

Evo morgana objasnila, a uopšte nije pitanje u tome da li će neko da provali o kome se radi ili ne, provalili bi i da je bio zaštićen kako treba. Nego zašto je "zaštićeni" svedok izneo svoju ispovest tako da će im trebati celih 15 sekundi da provale ko je? Ako je namerno urađeno tako, zbog čega? To je ono šta ja pitam i šta mene zanima, a ne da li bi ovako ili onako bio provaljen.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...