Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

10 minutes ago, Malvo said:

Ono je... bolesno. Razumem da verovatno tako izgleda pomenuto krivično delo u praksi, ali opis toga je da ti se zaledi krv u žilama. Da se samo čovek zapita da li je stvarno u 70. godini postao takav bolesnik... ili dosad niko nije ništa prijavio. 

 

nije tad postao, oduvek je takav i bio.

ne verujem da je ova optuznica iznenadila ikoga, ko je upoznao to smece od coveka.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

 

nije tad postao, oduvek je takav i bio.

ne verujem da je ova optuznica iznenadila ikoga, ko je upoznao to smece od coveka.

Uvek je bio kreten.

Doduše, ja sam bila uverenja da naginje dečacima, pre nego devojčicama. 

 

meni je žao što je u javnost izašlo puno ime i  prezime žrtve.

  • +1 1
Link to comment

Nisam stigla da vidim tu prijavu pre brisanja, nisam sigurna ni da mi to treba u životu. 

Sad je bar jasno da se nije okliznuo i pao. Goreo vazda dabogda, ako ima nečeg u hrišćanskom poimanju samoubistva - sad il' nikad! 

  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bukvalno sam ostao bez reči

 

izvuče se psihopata, to mi je najžalije

 

Ko zna zasto je to dobro u ovako nakaznom sistemu. Mozda bi govno dobilo medijsku podrsku i jos dodatno upropastilo zivot tog deteta. Ovako je govno u Boca de Inferno

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Ko zna zasto je to dobro u ovako nakaznom sistemu. Mozda bi govno dobilo medijsku podrsku i jos dodatno upropastilo zivot tog deteta. Ovako je govno u Boca de Inferno

 

Bio je dovoljno daleko, ovde bi se borio, ako je sns, i drugi bi se borili za njega obzirom na tajming.

Link to comment
52 minutes ago, ultra plasticni said:

Al ne kapiram.

Ta cerkica je usvojena (?), prijavu je podnela njena majka (?), a Anticeva porodica (?) daje nekakav demanti o navodnom samoubistvu (?)...

Ja sam nekako razumela vanbračno dete  nad kojim je i on imao starateljstvo i da je majka podnela zahtev sudu i za oduzimanje starateljstva. Nije da nam trebaju i ti podaci , kakav god da je statis detete on je ogavno biće, a kako stvari stoje mnogi su znali kakve su mu sklonosti ali  sve omerta od partijskih i inih prijatelja

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...