Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

To sam i ja ocekivao i tipovao na drugu jednu osobu. Leka tesko da je bilo kakav mocnik u nasoj filmskoj industriji, nije cak ni producent..

Pa ima onu skolu tj glumacko producentsku akademiju LekArt

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Al je za keršme i bačje :fantom:

 

Pretpostavljam da ce to biti njegova odbrana, da je sa svima uvek imao dobrovoljni seks, pa i sa Danijelom..

Link to comment

Teško da je neko šokiran da je to Lečić. Plus sada cela igranka oko DS ima više smisla. Ili je posle filma smislio da se sakrije pod plašt predsednika DSa koga napada Vučićev režim ili mu je poručeno da ako uspe da se dokopa te pozicije ć, slučaj ostaje u fioci.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, InvisibleLight said:

Pa ima onu skolu tj glumacko producentsku akademiju LekArt

 

To je osnovao pre jedno 6-7 godina, dakle dosta kasnije posle dogadjaja za koji ga Danijela tereti. A nije ni blizu po znacaju koju je imala Mikina skola glume..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

To je osnovao pre jedno 6-7 godina, dakle dosta kasnije posle dogadjaja za koji ga Danijela tereti. A nije ni blizu po znacaju koju je imala Mikina skola glume..

Za kad ga tereti?

To (skola) je osnovano 2013.

Ne znam u stvari zasto je i bitno..

 

Link to comment

Osecam se lose jer sam u Danijelinom slucaju mislila da je u pitanju neko drugi. Nadam se da ce se to sve razresiti i krivac platiti.

 

Sto se tice tog moduliranog snimka, on se nasao u filmu koliko mi je prijatelj prepricao (nisam ga gledala). @Filozof manijak

Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To sam i ja ocekivao i tipovao na drugu jednu osobu. Leka tesko da je bilo kakav mocnik u nasoj filmskoj industriji, nije cak ni producent..

 

svi smo

 

Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

Za kad ga tereti?

To (skola) je osnovano 2013.

Ne znam u stvari zasto je i bitno..

 

 

Kada je imala 21 godinu, znaci 2005.

 

A nije previse bitno, osim sto sam tipovao na osobu koja je zaista uticajna u domacoj kinematorafiji..

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

koju? 🙃

 

a znaš ga 

 

s tim što sam tipovao u smislu da govori o njemu, iako nisam verovao da je on (iako za ovakve stvari može da bude stvarno BILO KO)

Link to comment

Niko ne može da poveže sa njim jer ga većinom smatraju za precvalog paćenika koji snima reklame za parfeme i potenciju, ali je lik više creep sa onom ex-yu aurom glumca koji ti miriše kosu nalakćen na šank Ateljea 212. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Teško da je neko šokiran da je to Lečić. Plus sada cela igranka oko DS ima više smisla. Ili je posle filma smislio da se sakrije pod plašt predsednika DSa koga napada Vučićev režim ili mu je poručeno da ako uspe da se dokopa te pozicije ć, slučaj ostaje u fioci.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

 

No. 2 je meni prvo pao na pamet.

 

Bilo mi je cudno kako je toliko zaboravio na sramotu kad se desavalo to oko DS-a. 

 

Ako je zvalavi Alek odlucivao o momentu kada ce ovo da se obelodani, kudos za njega sto je ostavio Leku da se nedeljama i mesecima przi na tihoj vatri.

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...