Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Izgleda da ce to i biti neophodno. Jer nismo nista pametniji od onih koji pasu travu. Da su gledali opstanak, znali bi da kada ponestane ispase moraju da predju reku i da nadju nova pasista zarad odrzanja vrste. U toj reci ih cekaju krokodili, ali je to beznacajno u odnosu na ono sto ih ceka ako ostanu na suvoj zemlji.
 
Spoiler

Za ove koji se protive vakcinama:
trava = zdravlje i ekonomija
reka-= vakcina
krokodili = nuspojave

 

Logična posledica toga da nije bilo neophodno ostati kući ako si (možda, asintomatično) pozitivan... Pre neki dan ovde pronašli (slučajno) 7 klijenata u jednom supermarketu koji su pozitivni a nisu ostali kod kuće. Doktor prepoznao pacijenta koji je trebao da bude u karantinu i prijavio to direktoru radnje a ovaj preko razglasa pozvao pozitivnu osobu da izađe i pojavila mu se grupica ljudi. Kinezi uradili jednu krajnost (koja krši demokratiju) a EU ide u drugu...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, čekmeže said:

Javilo i da svuda mogu svi bez zakazivanja.

 

Pričao je onaj lik iz eUprave neko jutro na RTS-u da neće moći na BG Sajmu i u Belexpocentru. Nezakazanima inače ne daju Fajzer jer je on nezgodan za čuvanje na tim manjim punktovima.

Link to comment

Lokalne samouprave organizuju vakcinaciju bez prijave... Kod nas u opštini su odlučili da organizuju po selima u mesnim zajednicama, ranije objave u kojoj mesnoj zajednici je  mobilna ekipa prisutna i daju Sinofarm

Edited by Velocipede
Link to comment
Quote

Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas na vanrednoj konferenciji da ne postoji nijedan razlog za uvođenje obavezne vakcinacije. Kako je istakla, vakcinacija u Srbiji ide odlično, a interesovanje građana je veliko.

"Što se tiče obavezne vakcinacije, ja ću vam reći da vakcinacija u Srbiji ide odlično i da je interesovanje ljudi za vakcinaciju odlično. Naši građani su pokazali da su veoma odgovorni i da ne veruju u te teorije zavere. Ne postoji nijedan razlog da razmišljamo o uvođenju obavezne vakcinacije", kazala je ona.

Ima li ko jači? :dry:

Link to comment
13 hours ago, mraki said:

Da je sutra druga doza, da li biste je primili bez razmišljanja?

 

Ja sam se vakcinisoa Fajzerom, i da sada ne prdim kako bih bez razmišljanja išao na revakcinaciju AZ, samo da kažem da će mi se kćer i zet revakcinisati istom bez ikakvih nedoumica kada dođe termin.

Link to comment
13 hours ago, mraki said:

Da je sutra druga doza, da li biste je primili bez razmišljanja?

 

Da.

 

Izvadio antitela mesec dana nakon prve doze.

antitela.jpg.d554d267ffebee4ea09357c62304e358.jpg

Edited by boldrock
  • +1 5
Link to comment
Da je sutra druga doza, da li biste je primili bez razmišljanja?
Da je sutra taj preporučeni termin tj. naravno DA.
A ne znam o čemu bih drugom razmišljao, o čemu nisam razmišljao pre dobijanja prve doze.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da je sutra taj preporučeni termin tj. naravno DA.
A ne znam o čemu bih drugom razmišljao, o čemu nisam razmišljao pre dobijanja prve doze.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

7 minutes ago, renne said:

Baš tako. Naravno da ću primiti drugu dozu

 

Keep calm and cut your losses

ne mora uvek glavom kroz zid. uskoro će Johnson & Johnson

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...