Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ja bih je primila, sad mi nesto zao gresnog Zeke :sad: Ali dobro, ja bih primila svaku, htela sam da budem i dobrovoljac (na fb bi mi rekli da mi se zelja ispunila :happy:)

 

Kod mene u firmi se prijavilo dosta njih za vakcinisanje preko PKS, samo ova gen Z nesto migolji, te prelezali su, te otac i majka su vakcinisani, te nemaju oni nista protiv al ako dobiju oni ce to na nogama... Ne mozes da ih reprogramiras pa to ti je. Danas sam “trgovala uticajem”, nadam se da me nece prijaviti u HR, a i da me prijave, to se ja samo angazujem u sprovodjenju zakona o zastiti stanovnika od zaraznih bolesti.
 

Imamo par  EU stranaca koji su primili Sinopharm, ja mislim da Seselj u najboljoj formi ne bi ispalio onaj serijal bljuvotina na racun EU kao oni danas. Nemci su ubedjeni da od tog posla nema nista - ali su opet besni i prebesni. 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Zajeban marketinški udar, sad i da se ispostavi za dve nedelje da nema opasnosti, velika većina će je odbiti.

 

Kod nas je to udar na sve vakcine

 

4 minutes ago, Have_Fun said:

Secate se verovatno da sam ovde pisao o ljudima iz okoline mog rodnog mesta koji su primili kinesku vakcinu (2. dozu) i ipak uhvatili kovid nakon 2 nedelje

Sad je otac moje koleginice testiran pozitivno, ima upalu pluca, primio je 2. dozu kineske vakcine pre 10 dana...

Ja pocinjem da sumnjam da nas vakcinisu pravim vakcinama.. 

Hoce centrala da pogresi jednom i prebaci poziv na drugi broj, ali 2 puta.. 3 puta..

 

To su ta neka granicna zarazavanja, mora da bude vise dokazanih slucajeva posle mesec dana, po meni

 

Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

@Have_Fun

 

10 dana nije dovoljno, da 150-ti put ponovim.


Jasno, ali nemoguce da virus bas broji dane na prste, pa kao.. "e jebiga, 14. dan, sad ne radim"

Ili bih bar pomislio da ce bar proci s laksim simptomima, a eto, upala pluca..

A za ove iz okoline mog mesta sam pisao vec, proslo je 14 dana (tih famoznih 14).

opet kazem.. jebiga, racunao bih da nakon 2 jebene doze, bar neku zastitu imas ipak..

previse ljudi koje znam prolaze ovako.. i sve su osobe koje su primile kineza.. a moj cale je primio 2. dozu pre par dana.. zabrinut sam da li su mu zaista dali vakcinu, ili ga zajebavaju nekim vitaminskim koktelom ili cime vec...

Link to comment
2 minutes ago, Have_Fun said:


Jasno, ali nemoguce da virus bas broji dane na prste, pa kao.. "e jebiga, 14. dan, sad ne radim"

Ili bih bar pomislio da ce bar proci s laksim simptomima, a eto, upala pluca..

A za ove iz okoline mog mesta sam pisao vec, proslo je 14 dana (tih famoznih 14).

opet kazem.. jebiga, racunao bih da nakon 2 jebene doze, bar neku zastitu imas ipak..

previse ljudi koje znam prolaze ovako.. i sve su osobe koje su primile kineza.. a moj cale je primio 2. dozu pre par dana.. zabrinut sam da li su mu zaista dali vakcinu, ili ga zajebavaju nekim vitaminskim koktelom ili cime vec...

 

Ni to nije tačno.

 

edit: ništa ja ne tvrdim, možda je vakcina sranje, ali ajde da  sačekamo da prođe vremena od revakcinacije koliko treba pa da onda hvatamo proseke.

Edited by Anonymous
Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

Kod nas je to udar na sve vakcine

 

 

To su ta neka granicna zarazavanja, mora da bude vise dokazanih slucajeva posle mesec dana, po meni

 


Ne kazem ja da vakcina ne radi, samo pocinjem da sumnjam da u nekim mestima zaista daju vakcinu...

Jebem li ga.. kao sto rekoh.. previse puta prebaci centrala.. a i brinem za moje jebiga.. jer vec napisah, cale primio kinesku vakcinu

Link to comment

E sad u vezi zeke, nesto je jako cudno. Amerikanci iako imaju velike kolicine te vakcie je jos nisu odobrili (iako su brzo odobravali druge vakcine).

 

Da li EU zeli da se osveti AZ-u radi nepostovanja ugovora?

AZ je tu dosta zasrao stvar sa manjkom informacija na pocetku pa onda sa nepostovanjem ugovora.

 

Bice ovdje dosta materijala za istrazivacko novinarstvo.

Link to comment
Just now, Anonymous said:

 

Ni to nije tačno.


Mozes li mi pojasniti molim te, jer mozda nisam dovoljno dobro ispratio a ipak me zanima zbog mojih roditelja

Nisam dovoljno pratio ovu temu i generalno sam nakon svog kovida poceo da zaobilazim ovu temu, iako ipak svratim kad kad (drma me anksioznost jako, sjebalo me ovo totalno), ali ako napises par redova znacilo bi mi
(iako se mozda ponavljas, mozes mi napisati PM da ne zagadjujemo temu ako je to problem)

tnx

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

ma kojih 14 dana, pa nije to astra zeka :happy: po onom hekleru iz kraljeva potrebno je da prođe i do 9 nedelja da bi se razvio imunitet kod kineza :lolol:


je l' ozbiljno ovo?!

Link to comment

Nije samo on, smejali smo se onoj ženi onomad što je pominjala 40 dana, a on je bila najbliža. Arapi to tvrde već duže vreme.

 

Sranje je napravila naša struka u početku, kad je dobar broj njih pominjao 7-14 dana. Kasnije su to korigovali, ali ove cifre su izgleda ostale.


 

Edited by Anonymous
Link to comment

e super...

je l' ima neka vakcina koja radi malo brze?

bar kevu da vakcinisemo tom i precrtamo ovo sto je htela da primi... doduse, u nasem mestu samo kineza nude u pm...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...