Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Hrvati narucili 2 miliona fajzera 1 milion moderne i stize im i 2,7 miliona astra zenece

 

Turci krenuli masovno cepljenje kineskom valcinom

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Kada je ona primila prvu dozu?

 

Zar se ne ceka 21 dan prije druge doze?

 

Gledam malopre presek vakcinacija po zemljama, i FR bas lose stoji. Pritom malopre gledam naslove na BFMTV, jedva da se pominje vakcina, samo priča o masovnom testiranju, engleskom virusu i novom karantinu. Da nemaš ti neku predstavu zašto tako loše stojimo? Počeću da verukem u onu teoriju da se čeka Sanofi. 

Link to comment

vakcinisace se i ostali. koliko vidim, dobrovoljaca je trenutno  ispod 200 k i ne verujem da ce nesto drasticno da raste u ovom pocetnom izjasnjavanju. 

 

inace, vec troje mojih bliskih prijatelja primilo fajzera, 1 doktorka, dvoje rade u zdravstvenim ustanovama (psiholog i pravnik). po mom uzorku, vakcinacija ima ekstremno visok obuhvat vec polovinom januara :)

 

Link to comment
Just now, Aleksija said:

po mom uzorku, vakcinacija ima ekstremno visok obuhvat vec polovinom januara :)

 

pa nešto nije u redu onda sa tvojim uzorkom, tj, nije reprezentativan :D

 

mislim, mi smo smešni

nije da ja nešto tu zameram, gadno je vreme, i da je neka bolja vlast, teško bi mi do vakcine, previše smo mali

 

ali ovi bre najavljuju masovnu vakcinaciju sa 1000 vakcinacija dnevno

pa da nije tužno, bilo bi smehotresno 

Link to comment

kad se aleksandar bude javno vakcinisao, sutradan mogu da obuhvate 2 miliona korisnika usluga, neporsrednih i posrednih.

 

i reshili smo poso.

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, dùda said:

pa nešto nije u redu onda sa tvojim uzorkom, tj, nije reprezentativan :D

 

mislim, mi smo smešni

nije da ja nešto tu zameram, gadno je vreme, i da je neka bolja vlast, teško bi mi do vakcine, previše smo mali

 

ali ovi bre najavljuju masovnu vakcinaciju sa 1000 vakcinacija dnevno

pa da nije tužno, bilo bi smehotresno 

pa zezam se, naravno. 

 

a valjda ce povecati, nece valjda ostatu na hiljadu. ne znam koliko jos imaju ovih zdravstvenih ustanova, to je jos uveliko u toku, mislim - valjda je to ta prva faza?

prijavlivanje preko sajta je potpuno novo, ja moram priznati da od njih nisam ni toliko ocekivala. 

racunala sam da cu ja kao druga prioritetna grupa stici na red tek u aprilu ili maju, mozda i kasnije.

realno, ako ne uspeju ni nas tuznih 200 k da vakcinisu do leta, onda su i ispod mojih mizernih ocekivanja.

 

ako racunamo samo ove transe preko covaxa, opet to vise puta premasuje trenutno interesovanje. 

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Aleksija said:

ako racunamo samo ove transe preko covaxa, opet to vise puta premasuje trenutno interesovanje. 

nisam u toku, koliko je tu vakcine u opciji ?

 

i da, tebi svaka čast, videla sam prateći ovaj topik da spadaš u bolje obaveštene :thumbsup:

čitam tvoje postove uvek sa interesovanjem jer sam se uverila da ne pišeš uludo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...