Jump to content

NBA 20/21

1n54jd3r

lakers repeat?  

62 members have voted

1. 1. lakers repeat?

Recommended Posts

• Replies 2,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mos

215

• Joe D

199

• 1n54jd3r

183

• theanswer

146

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ne razumete vi to    

pokupio bi ga Oly ili Pao. tamo bi imao povremene bljeskove genijalnosti i 30+ utakmice. ali uglavnom bi njegov vojvođanski majndset pucao po pritiskom zahtevnih i nestrpljivih navijača. (do

quote je problem

Posted Images

Naravno da Shaq zna da nije Rus, nego je to taj americki "we are mixing up languages, countries and continents" kursadzijski humor. 

• +1 2

btw, stvarno bi mogao da se obrije... ovalo lici na propalicu sa juzne tribine, ostvaranje Kojotovih vlaznih snova.

Jbt Jokaru kao da sam ja pravio, bez zezanja.
To mu je brada od 35-40 dana.
Super je kad si u vojsci pa se ne obrijes 7 dana, a svako jutro te potporucnik hvali celoj ceti kako si uredan i najbolje izbrijan vojnik, ali onda nikad ne razvijes naviku da se brijes i posle 20. dana izgledas kao musav ali ga i dalje mrzi da se obrije iako to traje pola minuta. Mozda nema ni cime jer jednom u pola godine kupi par komada onih jednokratnih brijaca. A hanuma mu 100% svako vece preti razvodom ako se ne obrije

mislim da je zrelo da jokic dobije topik, cim se ovde celu stranu raspavlja o njeovoj frizuri jasno je da to vise nije nba topik. 

Edited by Joe D