Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Čovek ima 17 utakmica sa više od 10 poena ove sezone, od toga jednu sa 35 (Denver lol), dve po 20 i ostale ispod 20, među kojima 5 sa po 11. Smešno za šutera koji ima ugovor na 80 miliona evra.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, omiljeni said:

Ma laze ko ker. Voleo bih samo da vidim na kojoj to planeti novinar nece da glasa jer pritisak & neprijatnosti.
Evo ovaj se ukljucuje u jutarnji program rts uzivo iz Denvera gde je -8, ali bi se zahvalio na pozivu da svake godine glasa za to. Kako da ne.
To se cita kao: ja bre glasam za te nagrade, ja biram ko ce u hof, ali jebiga nije lako tesko je pritisak je obicni ljudi kosarkaske analfabete ne shvataju mnogo stvari neke kolege ce i da pokleknu ali ja necu guram dalje grindam a vi nastavite da me gledate i klikcete
Novinari su govna.

 

nije bas sve tako. adam mades je smol biznis oner, uticajdzija i enterprnjur. on ce glasati ako mu ikad daju glas.

 

s druge strane imas npr. 1 krisa heringa koji je poceo ko novinar u relativno ozbiljnoj novini. njemu je urednik u wsj reko da ne glasa za te nagrade i on, 3-4 medija kasnije, i dalje odbija pozive nba da se odazove na glasanje.

 

s trece strane, mislim da je vreme da tejtum udje u mvp konversejsn.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Čovek ima 17 utakmica sa više od 10 poena ove sezone, od toga jednu sa 35 (Denver lol), dve po 20 i ostale ispod 20, među kojima 5 sa po 11. Smešno za šutera koji ima ugovor na 80 miliona evra.

 

Ugovori su relativna stvar. Popunjava potrebu tima u datom trenutku i u datom trenutku ima toliko novca da se potpiše. 

 

Sve TNT ekipe su užasne. ESPN malo bolji. Prenosi se prave a i studijske emisije da zabave široke narodne mase kao da su rejtinzi NFL-ovski recimo a daleko su od toga. I opet NBA prenosi su jedini od svih major sportova gde se toliko zaglupljuje i pričaju očite stvari bez dubine da se ulazi u srž same igre. 

Link to comment

Nešto sam razmišljao kako u Nba više nema ni jednom dobrog američkog belca kao Larry Bird ili John Stockton. Baš su u kurcu. Još malo pa će ostati samo na onom Herri iz Miamia.

Link to comment




 
Ugovori su relativna stvar. Popunjava potrebu tima u datom trenutku i u datom trenutku ima toliko novca da se potpiše. 
 



Potrebe Wizardsa su velike, kako među igračima, tako i u pogledu trenera. Davanje tolikih para Bertansu i držanje Skota Bruksa na klupi neće rešiti te potrebe.
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

 

 

juce palim prenos i jos utakmica nije pocela i covek se totalno pogubio i morao na papiru da pogleda odakle su wizardsi. nakon toga je jos mucao i mucio jos pola minuta gde sam popizdio i morao ukljuciti tv da gledam na areni. stravican je lik a jos stravicnije je da tnt dozvoljava ovo sebi. posle citam da je bilo problema i sa zvukom. tnt je cele sezone uzasan.

Link to comment

Ide konacno u penziju posle ovog PO, ne znam, ja volim Harlana da slusam, ostatak i color komentatori meh.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Zed said:

Nešto sam razmišljao kako u Nba više nema ni jednom dobrog američkog belca kao Larry Bird ili John Stockton. Baš su u kurcu. Još malo pa će ostati samo na onom Herri iz Miamia.

A mozda da redefinishu sta znaci biti "belac"? MIs'im američki belac, naravno. 

Link to comment
1 hour ago, Zed said:

Nešto sam razmišljao kako u Nba više nema ni jednom dobrog američkog belca kao Larry Bird ili John Stockton. Baš su u kurcu. Još malo pa će ostati samo na onom Herri iz Miamia.

:fantom:

Screenshot_20210519_150304.jpg

Link to comment
2 hours ago, fancy claps said:

 

nije bas sve tako. adam mades je smol biznis oner, uticajdzija i enterprnjur. on ce glasati ako mu ikad daju glas.

 

s druge strane imas npr. 1 krisa heringa koji je poceo ko novinar u relativno ozbiljnoj novini. njemu je urednik u wsj reko da ne glasa za te nagrade i on, 3-4 medija kasnije, i dalje odbija pozive nba da se odazove na glasanje.

 

s trece strane, mislim da je vreme da tejtum udje u mvp konversejsn.

 

ali to ništa nije zbog pritisaka i neprijatnosti koje prave navijači, nego je možda politika wsj da njihova redakcija ne treba da se bakće sa tim.

sve i da postoje takve stvari, neće mu neglasanje ništa pomoći i pre svega ne bi problem ni nastao zbog glasanja koje se dešava jednom godišnje. svaki taj novinar svakodnevno mora da rangira i poredi igrače i ako se plaši za sopstvenu bezbednost onda jbg neka ide da radi u rudniku ili da se prijavi u marince, tamo će možda biti bezbedniji.

ovaj što se uključuje u jutarnji program nije taj kalibar, ali svi oni funkcionišu po istom principu i razlike su samo u tome na kom se nivou nalaze. ovaj iz denvera ostane budan do 2 ujutro da bi na twići dobio novih 1000 followera iz Srbije, a njih 100 koji glasaju će spomenuti to da glasaju kad god im se ukaže zgodna prilika. jer to im daje težinu, a to je stvar koja je veoooma bitna u njihovom poslu. a to pričanje priča o pritisku navijača je samo još jedan od načina da se to natukne.

 

Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Čovek ima 17 utakmica sa više od 10 poena ove sezone, od toga jednu sa 35 (Denver lol), dve po 20 i ostale ispod 20, među kojima 5 sa po 11. Smešno za šutera koji ima ugovor na 80 miliona evra.

 

On i Joe Harris su mi bili wtf! momenti glede ugovora, ali potonji je bar dobar do vrlo dobar u postavci Netsa. Bertans je pak očigledno regresirao. Dal' je do Russ-a, te manje uloge u ekipi, ili je nešto drugo, ko zna.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...