Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

U Meridianu je Bruklin 2,10 da osvaja Istok a Filadelfija 3,90. Dakle, poklanjaju ti njihove pare da probaš da igraš na Filadelfiju. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, J.R. Cash said:

Moguce da sam pod utiskom poslednje utakmice Lakersa i Sunsa, ali koga god da su bacili na Obrvu, bio je tezak mismec. Bas je bio masakr. Doduse, jeste istina da ni Juta nema bog zna sta da baci na njega.

 

mislim da ta utakmica nije bas najbolji reper kako ce sunsi igrati. imam utisak da je monty tu prilicno eksperimentisao.

 

lakersi jesu favoriti zbog ove dvojice ali daleko od toga da je phoenix prezaljen kakav narativ generalno vlada na netu. nismo drugi na zapadu igrom slucaja.

Link to comment
5 hours ago, theanswer said:

 

Finiks ima Bridgesa, Kraudera, Krejga i Ejtona da baci na na ovu dvojicu gde bi ok Ejton bio u mismeču, ali to je bolje po meni od onoga što Juta ima. Gober na AD-a im je najbolji mečap, šta za Lebrona? Inglsa, Bogdanovića, O Nila? 

 

bravo.

 

utah nema igrace koje bi stavila na lebrona, a davis moze vrlo lako da izvuce goberta iz reketa i da ga ubije 1 na 1. i opet neki ljudi ovde (I am looking at you, jozef k!) misle kako je matchup protiv jazza tezi za fakerse. bolje uradi domaci sledeci put, druze.

 

najbolji mladi igraci sunsa po prvi igraju playoff ali, kao sto si rekao, imaju bridgesa i crowdera koji deluju kao najbolji kombo u defanzivi za odbranu lebrona.  ayton ima visinu i pokretljivost da odigra makar pristojno protiv davisa, a uvek je igrao dobro protiv dominantnih visokih kao sto su jokic, giannis itd.

Link to comment
4 hours ago, Sundance Kid said:

 

bravo.

 

utah nema igrace koje bi stavila na lebrona, a davis moze vrlo lako da izvuce goberta iz reketa i da ga ubije 1 na 1. i opet neki ljudi ovde (I am looking at you, jozef k!) misle kako je matchup protiv jazza tezi za fakerse. bolje uradi domaci sledeci put, druze.

 

najbolji mladi igraci sunsa po prvi igraju playoff ali, kao sto si rekao, imaju bridgesa i crowdera koji deluju kao najbolji kombo u defanzivi za odbranu lebrona.  ayton ima visinu i pokretljivost da odigra makar pristojno protiv davisa, a uvek je igrao dobro protiv dominantnih visokih kao sto su jokic, giannis itd.

Svakako bih voleo da odvalite govna. Ali realno 4:1 će biti za Lejkerse. Svaka čast Polu i omladini, ali ovaj nivo dobre odbrane uz guranje sudija napred teško da ko može da pobedi.

  • +1 1
Link to comment

Memfis definitivno ulazi u PO. Bili su bolji veceras. Grejson pogodio 2 back2back trojke u produzetku, Ja ubacio neke flotere i to je to...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...