Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

To je zato sto su dali medijima da imaju glas za ove nagrade,vidim Simons u svom podkastu pominje moguce promene posto se mnogim novinarima ne svidja sto imaju glas,trpe vec godinama kritike i dozivljavaju neprijatnosti zbog toga,sto sa navijacima,sto sa samim igracima .

Edited by Bogotac
Link to comment
3 hours ago, Bogotac said:

To je zato sto su dali medijima da imaju glas za ove nagrade,vidim Simons u svom podkastu pominje moguce promene posto se mnogim novinarima ne svidja sto imaju glas,trpe vec godinama kritike i dozivljavaju neprijatnosti zbog toga,sto sa navijacima,sto sa samim igracima .

za to mogu da posalju zahvalnicu svojim nazovi kolegama i fejvoritovim herojima, Skip Baylessu i Stephen A Smithu i onom idiotu sto je proglasio Debelog najgorim MVPijem ikada. posto nisu vise znali koga da stave, jer svaki narativ koji su smislili je Debeli pobio, pravo niotkuda zadnje dve nedelje taj kreten i Kendrick Perkins sa istovremenih 7 kontuzija u glavi praglasavaju Chris Paula za MVPja... i nema veze sto nemaju glas, 90% Arizone ce poceti da silji patku kako je CP3 MVP, jer boze moj, dokazani pobednik, ima track history iza sebe(i isti broj titula, NBA finala i finala konferencije kao Jokic za cirka 10 godina duzim stazom, ali ko jebe cinjenice)

Link to comment

Ali zamisli da MVP NBA lige u godini 2021 gde se defanzibni rejting smatra solidnim ako je tipa 115 bude čovek koji ima 16ppg

 

Btw Meridian isplaćuje već opklade na Jokića 

Edited by theanswer
Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

Samo da dodam na prvu loptu za plejof da će Atlanta tako da pregazi Nikse da će to biti uživanje gledati. 

+1

samo da dodam da su neki jos u decembru predvideli da ce atlanta biti u 5 na istoku :fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Ali zamisli da MVP NBA lige u godini 2021 gde se defanzibni rejting smatra solidnim ako je tipa 115 bude čovek koji ima 16ppg

 

Btw Meridian isplaćuje već opklade na Jokića 

 

Kolika je kvota bila na Jokica pred pocetak sezone?

Link to comment
7 hours ago, pbg12345 said:

+1

samo da dodam da su neki jos u decembru predvideli da ce atlanta biti u 5 na istoku :fantom:

Edin smatra da Atlanta ispada u prvoj rundi.

Link to comment
On 17.5.2021. at 6:27, Fins fleet said:

Pa playoff jeste smanjio tankovanje, prvo kod ekipa na dnu, a onda i u srednjem delu jer ti nije svejedno 6 ili 7. Sada, uvek ces imati neki Houston koji ce bataliti na pocetku. Za Clipperse, jbg. Da me ubijes ako ovo nije racunanje vec je prosto Kawhi rekao da mu se ne igra, ne bi mu bio prvi put. Pa onda kao ako damo to Kawhiju. ajde ostalima.

 

Ma play in je doneo zanimljivost, sigurno ostaje. Ja bih samo uveo neki prag (razlika u pobedama ili procenat pobeda) preko kog sedmi ne bi trebalo da ide u play in, slicno i za desetog. Stvar je u tome sto umesto da gledamo klanicu u poslednjih par nedelja, mi gledamo kome ce da se digne kurac da posalje g league tim na teren. Da sam na mestu televizija koje placaju trilione za to sranje, malo bih se drugacije postavio u predstojecim pregovorima oko novog ugovora.

 

18 hours ago, theanswer said:

Samo da dodam na prvu loptu za plejof da će Atlanta tako da pregazi Nikse da će to biti uživanje gledati. 

 

Toliko sam siguran u ovo da pocinjem da se brinem da ce otici u kontru.

  • +1 1
Link to comment

Glede Play In, ne znam koliko se stariji ljubitelji košarke sećaju da je jugoslovenska liga imala taj format osamdesetih godina. Vrlo brzo posle uvođenja Play Off, uveden je i Play In. Igrali su na primer sedmi i osmi iz A1 lige sa prva dva iz A2, pa onda 5, 6, 7 i 8 sa 9, 10, i prva dva iz A2. Mislim da je bilo još takvih nekih kombinacija. A postojao je i Play Out, pa je neke godine na primer bilo da 9, 10 iz A1 igraju sa 3, 4 iz A2. Vrlo moderno se razmišljalo tada o unapređenju kvaliteta takmičenja.

Link to comment

Uzeo sada random sezonu 2004-2005. i sedmi na Istoku/Zapadu imaju 43-39, odnosno 49-33 score. Deseti imaju 36-46 i 37-45. Suludo je da oni sa tom razlikom igraju neki Play-in. Znam da je tu da ostane, ali bar onda nek naprave da igraju 8. i 9. ako su na par utakmica razlike. Svako ce da popizdi kad mu se tim nadje na tom 7. mestu jednom, ako nista drugo jer nemaju nedelju dana slobodno za odmor. 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...