Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Boli kolegu copkillaha uvo za moje mrštenje :cry: 

 

Nego eto, vidiš kako identitometrija vodi pozivima na hladne glave i umerenu reakciju? "Ko ukrade pismo, treba ga streljati".

Zaboravio sam da iza tog stre... napisem (samo za weenie-ja). Izvinjavam se.

  • Hvala 1
Link to comment

 

Za početak 12h, a posle ako se ne popravi, permanent suspension of the account.

 

(Za onaj video ne znam što mu je suspendovan. A post nakon toga nisam ni stigla da vidim)

Edited by pt 2.0
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Za početak 12h, a posle ako se ne popravi, permanent suspension of the account.

 

(Za onaj video ne znam što mu je suspendovan. A post nakon toga nisam ni stigla da vidim)

 

znaci tamo neki jebeni jack koji nikada nije dobio ni 1 glas ima vise moci od coveka koji i pored nevidjene cenzure i medijske hajke dobio 70 miliona glasova. i bez stida i srama ovu farsu nazivaju demokratijom :laugh:

 

jedino resenje ovde su bandere, steta sto je i berni sisa i nema muda da poziva svoje pristalice da se bore za slobodu i protiv tiranije

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Za početak 12h, a posle ako se ne popravi, permanent suspension of the account.

 

(Za onaj video ne znam što mu je suspendovan. A post nakon toga nisam ni stigla da vidim)

Ja sam copy/paste taj poslednji post. Nisam mogao da ga postavim kako treba jer su blokirali lajkovanje i šerivanje.

Link to comment
4 minutes ago, black mirror said:

znaci tamo neki jebeni jack koji nikada nije dobio ni 1 glas ima vise moci od coveka koji i pored nevidjene cenzure i medijske hajke dobio 70 miliona glasova. i bez stida i srama ovu farsu nazivaju demokratijom

 

Jack is a traitor and a terrorist, he's doing a coup against our beautiful President, he's done a fascism and a no growth and should be canceled! :mad: 

Link to comment
6 minutes ago, black mirror said:

 

znaci tamo neki jebeni jack koji nikada nije dobio ni 1 glas ima vise moci od coveka koji i pored nevidjene cenzure i medijske hajke dobio 70 miliona glasova. i bez stida i srama ovu farsu nazivaju demokratijom :laugh:

 

jedino resenje ovde su bandere, steta sto je i berni sisa i nema muda da poziva svoje pristalice da se bore za slobodu i protiv tiranije

 

izdrzi legendo!

Link to comment
2 minutes ago, black mirror said:

 

znaci tamo neki jebeni jack koji nikada nije dobio ni 1 glas ima vise moci od coveka koji i pored nevidjene cenzure i medijske hajke dobio 70 miliona glasova. i bez stida i srama ovu farsu nazivaju demokratijom :laugh:

 

jedino resenje ovde su bandere, steta sto je i berni sisa i nema muda da poziva svoje pristalice da se bore za slobodu i protiv tiranije

spacer.png

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Jack is a traitor and a terrorist, he's doing a coup against our beautiful President, he's done a fascism and a no growth and should be canceled! :mad: 

 

u nekoj ozbilnoj drzavi on (i mnogi ostali) bi sada treabao biti na gvantanamu

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...