Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

Ufff tada ko zna na sta bi to licilo, sa onim novinarima- provokatorima.

Stalno kazem, srcom pa upraznjava meditaciju i jogu, u suprotnom polupao bi pola NY.

Edited by Jumanji
Link to comment

Eto sad kad je priznao da je kriv, izvinio se i obećao da će to biti važna životna lekcija iz koje će nastaviti da raste, sad mogu da odahnu pahuljice koje su doživele stres neslućenih razmera. I ne plašite se, neće vam izrasti brada, na polici pojaviti Šešeljeva zbirka a dete sa istetoviranom kokardom tražiti pare za Čorbin koncert samo ako i pomislite da Novak Djoković loše prolazi zato što je binSr!

Link to comment

jeste, al je to morao da kaže na konferenciji posle meča, a ne da zapali ko sisa

 

jedno je kad se pojaviš i to ma kako bilo nevešto sam izgovoriš, a sasvim drugo pr tekst tvog štaba koji se pojavio na soc mreži

 

demage control, al jeftin

 

e

@Jumanji niko ga ne tera da bilo kome odgovara na pitanja. izađe može čak i da pročita ono što mu napišu i ćao zdravo

”žao mi je danas neće biti pitanja”

jedno je kad se pojaviš glavom i bradom, a nešto sadvim drugo tekst na fb

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 minute ago, Kenjeee said:

Eto sad kad je priznao da je kriv, izvinio se i obećao da će to biti važna životna lekcija iz koje će nastaviti da raste, sad mogu da odahnu pahuljice koje su doživele stres neslućenih razmera. I ne plašite se, neće vam izrasti brada, na polici pojaviti Šešeljeva zbirka a dete sa istetoviranom kokardom tražiti pare za Čorbin koncert samo ako i pomislite da Novak Djoković loše prolazi zato što je binSr!

 

Uz ovaj poust si mogao da okačiš i nekih top10 poteza decenije, ili najsmešnije momente, tako nešto. Obično potkrepiš priču nekim relevantnim klipom.

Link to comment

To što je zbrisao samo govori u prilog tome da je odlepio na sudije i situaciju, da li se smirio posle ili ga je ovako neko savetovao da reaguje, saznaćemo u biografiji... Svakako, ovo je jedini ispravan način da se reaguje, kontam da je brzo to i sam shvatio i slažem se da je bilo bolje da je izašao i rekao to odmah posle meča. 

Mogu samo da zamislim kako se oseća sad, kontam da bi se rokno. 

I da razliku od nekih mozgova više razmišlja o tome koliko je glupu stvar uradio nego koliko su ga "sudije pokrale". Sunce ti jebem, od teorija zavere narednih nedelja tačno ćemo odlepiti, a taman krenula sprdnja sa Vučićem i Trampom, baš kako dolikuje i sad će u drugi plan...

 


 

  • +1 1
Link to comment

Jedva su docekali da ga izbace:thumbsup: Podrzavam sto se nije pojavio na konferenciji za stampu , kao da je ubio zenu lopticom, valjda  linijske sudije trebaju da budu uvek spremne  da izmicu lopticama, nije je namerno pogodio.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jeste, al je to morao da kaže na konferenciji posle meča, a ne da zapali ko sisa

 

jedno je kad se pojaviš i to ma kako bilo nevešto sam izgovoriš, a sasvim drugo pr tekst tvog štaba koji se pojavio na soc mreži

 

demage control, al jeftin

 

e

@Jumanji niko ga ne tera da bilo kome odgovara na pitanja. izađe može čak i da pročita ono što mu napišu i ćao zdravo

”žao mi je danas neće biti pitanja”

jedno je kad se pojaviš glavom i bradom, a nešto sadvim drugo tekst na fb

Kalva sisa sta pricas?

Odlepio. Nije mogao da razmislja, kada se konsolidovao dao izjavu.  Nije bas toliko vremena imao tamo pre konferencije.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ja bih im se majke najebao ali cenim da ako hoces da budes top u necemu moras da imas i neke politicke vestine.

 

Ne bi postigao nista time, sad kad je gotovo sve

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Ne bi postigao nista time, sad kad je gotovo sve

 

Ma, znam ali na njegovom mestu odlepio bih totalno. Izasao bih na konferenciju za stampu i to bi verovatno bilo to od mog buduceg igranja u Njujorku. Zato je on Novak Djokovic a ja sam to sto sam.

Link to comment
21 minutes ago, Mil@n said:

To što je zbrisao samo govori u prilog tome da je odlepio na sudije i situaciju, da li se smirio posle ili ga je ovako neko savetovao da reaguje, saznaćemo u biografiji... Svakako, ovo je jedini ispravan način da se reaguje, kontam da je brzo to i sam shvatio i slažem se da je bilo bolje da je izašao i rekao to odmah posle meča. 

Mogu samo da zamislim kako se oseća sad, kontam da bi se rokno. 

I da razliku od nekih mozgova više razmišlja o tome koliko je glupu stvar uradio nego koliko su ga "sudije pokrale". Sunce ti jebem, od teorija zavere narednih nedelja tačno ćemo odlepiti, a taman krenula sprdnja sa Vučićem i Trampom, baš kako dolikuje i sad će u drugi plan...

 

Sutra naslovi u novinama...

 

Za boldovano ono što je rekao sudiji:

 

Quote

"You're going to choose a default in this situation? My career, grand slam, center stage"

 

E jebi ga.

 

edit:

 

Quote

 

U šoku je, kao i svi, i Radmilo Armenulić, iskusni teniski radnik, ali pravila su neumoljiva. Samo da Novak ne bude dodatno kažnjen, a mogućnost postoji.

“Neće osvojiti US Open, ostaje pitanje da li će to uticati na njegovu dalju igru, ali je veoma teška odluka. Da li će dobiti još neku kaznu? Postoji mogućnost da bude kažnjen i nekoliko meseci, nadam se da neće, ali može da se desi”, potvrdio je Armenulić za Nova.rs.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
Quote

 

“Nije vam dozvoljeno da uradite tako nešto. Koliko god da nemate sreće na terenu. Nije samo zarolao lopticu unazad ka sakupljačima lopti, u tome je stvar. Udario je malo jače nego što je imao nameru, očigledno je u pitanju nesrećan slučaj. Znak frustracije, da. Pomalo. Nije ni važno, ne smete to da uradite”, kaže Vilander.

 

Šveđanin je potom dodao:

“Nadamo se da je linijski sudija dobro, izgledalo je da je imala problem sa disanjem. Video sam sad ponovljen snimak, očigledno je da tu ništa ne možete da uradite. Jedina stvar koju mogu da dovedem u pitanje je zašto sudija nije gledao video snimak pre donošenja odluke, ali nema sumnje da je u pitanju greška”, rekao je Vilander.

 

 

Arhineprijatelj ima najviše razumevanja za situaciju.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...