Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

Novak je ispod ruke dodao lopticu u pravcu gde obicno stoje skupljaci loptica, niti je besno zamahivao, niti je napucavao bilo koga

 

ne bih rekao da je dodao, udario je iznerviran jer je izgubio servis. tako se ne dodaje lopta posle osvojenih gemova

 

ovde se najbolje vidi

 

 

 

Link to comment

Jesu ljudi koji misli da je kazna opravdana ubedjeni da bi Federer popio diskvalifikaciju za ovakav slucaj? Meni zaista deluje da je USTA iskoristila priliku da trenira strogocu u ovom slucaju zbog Noletovih vannastavnih aktivnosti. Pogotovo je tokom vecanja iritantno bilo pustanje prethodnog snimka gde je Nole nabio lopticu za sta, ako sam dobro ispratio, nije dobio ni opomenu.

Link to comment

Federeru se, koliko ja znam, ovo nije desilo. 

Kao što rekoh, Novak je u nekom od prethodnih mečeva napenalio lika na tribinama koji je sedeo sam i nigde nikoga oko njega.

Koliko sam pročitao na redditu (nisam video, ispravite ako grešim) par poena pre ovog je 10x jače napucao lopticu u zid. 

I onda ovo. 

Poenta je: koliko znam, Novak nije malouman lik, naprotiv, možda da nije napucao ženu u glavu sa 10 metara, možda ne bi imali za šta ni da ga disfalifikuju... Samo što ne može čovek da se kontroliše, očigledno i sad će da plati cenu najveću moguću.

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Evo pita se i Kirgios da li bi i njega izbacili i koliko rebnuli da je uradio ovo isto..

On je vec dovolno kaznjen. Nema nista gore, od osobe bez slifa a koja misli da je centar sveta. Steta, dobar igrac, btw.

Link to comment
5 minutes ago, Zizou said:

Jesu ljudi koji misli da je kazna opravdana ubedjeni da bi Federer popio diskvalifikaciju za ovakav slucaj? Meni zaista deluje da je USTA iskoristila priliku da trenira strogocu u ovom slucaju zbog Noletovih vannastavnih aktivnosti. Pogotovo je tokom vecanja iritantno bilo pustanje prethodnog snimka gde je Nole nabio lopticu za sta, ako sam dobro ispratio, nije dobio ni opomenu.

 

Niko ne bi popio diskvalifikaciju za ovakav slucaj. Niti treba. Ovo je prosto bio slucajan incident.

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

ne bih rekao da je dodao, udario je iznerviran jer je izgubio servis. tako se ne dodaje lopta posle osvojenih gemova

 

ovde se najbolje vidi

 

 

 

Iznerviran je hitnuo jave lopticu, budala je, ali natalnek na pjenis sport gde je ovo za diskvalifikaciju sa turnira .

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...