Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

  

41 minutes ago, John Coltrane said:

 

Videh u prvom kolu kako se brani.

 

 

1 korak ka dubiozi zvanoj "nema više kvalitetnih branića™ " ali pogledajte kako započinje svaki napad - štoperi se uče da što brže i bolje iznesu loptu, da imaju što bolji i precizniji pas, da se sa što manje "panike" oslobode lopte kad ih udvoje, utroje...

 

 

Pa da, zato ih i nema i jesu na cijeni.

Edited by kipo
Link to comment
čestitke bazendžijama na tituli
Kada, ako, matematički obezbedimo titulu, tada se zahvaljujem.

P.S. Prošle sezone si nam doneo sreću [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Stra nas ruxine, southampton mnogo los na istoj :ph34r:

 

Lampard je danas postavio taktiku kao da igra liga kup a trenira klub iz beton lige protiv prvog sastava premijer ligasa. Da se nabijemo svi u 16 jer imamo brzog igraca napred pa ako bude neka kontra odlicno. Ako ne, igramo da ne primimo gol. Pool danas igrao 10 minuta, ostalih 80 ili je pokusavao da probije 11 igraca ili je pokusavao da se igraci ne povrede. Dobar ce da bude Chelsea kad se uigraju malo.

 

Kad pomenuh southamtpon, mislim da ni oni ne znaju kako su izgubili danas.

Link to comment

Ја сам од Њукасла очекивао више на почетку сезоне, вјероватно не неку константност током читаве сезоне, али неки помак у односу на прошлу годину сигурно да јесам.

 

 

Link to comment

Na kraju je sreća u nesreći što je Fabinjo uskočio na centralnog, sa Gomezom vs Werner svašta bi bilo. Znam da zvuči njanjavo posle dve kupovine u nekoliko dana, ali centralni bek je neophodan, Lovro je pušten a Matip je odigrao nešto jače od sat vremena u ligi ove godine. Lako se povređuje, teško se oporavlja. VVD nadam se neće igrati kup protiv Linkolna, tako da će par u sredini biti ? i ??

Link to comment

samo da remiziram™ jucerasnju utakmicu

 

Liverpul je lepo uigran tim. To se moze videti kod svakog prekida. Kod svakog kornera igrali su akciju koju verovatno uvezbavaju od kada su zajedno. Liverpul ima tri igraca koji mogu da igraju van sablona i izgrade sanse sa svojim talentom i fudbalskom inteligenciom.  Fabinjo je odigrao doktorski. Mislim da Lampard treba da bude sretan sto je Liverpul spustio tempo posle drugog gola. Mogla je lako da bude petarda.  

Upravo to fali Celziju koji je ocito neuigran. Uz to Kepa je zavrsio karieru u Celziju jos prosle sezone. Videcemo kako ce to da izgleda kada se u timu pojave Pjulisik, Zijes, Tijago, Mendi i Cilvel. S' obzirom da nije bilo presezone, verujem da ce Celzi da izgleda mnogo bolje tek oko nekog 7-8 kola. 

Link to comment
3 hours ago, ОГИрс said:

Ја сам од Њукасла очекивао више на почетку сезоне, вјероватно не неку константност током читаве сезоне, али неки помак у односу на прошлу годину сигурно да јесам.

 

 

 

Ali njih na kraju nisu kupili oni šeici, tj. propala transakcija

Link to comment
Na kraju je sreća u nesreći što je Fabinjo uskočio na centralnog, sa Gomezom vs Werner svašta bi bilo. Znam da zvuči njanjavo posle dve kupovine u nekoliko dana, ali centralni bek je neophodan, Lovro je pušten a Matip je odigrao nešto jače od sat vremena u ligi ove godine. Lako se povređuje, teško se oporavlja. VVD nadam se neće igrati kup protiv Linkolna, tako da će par u sredini biti ? i ??
Mislim da oko defanzivca postoje dve varijante: 1) Klop igra 3D sah sa hedz fonderima jer mi je neverovatno da se oba defanzivca povrede na dan utakmice + kumetijo (u23 koji je onako ok za liga kup). Dobro, Matip se povredio i pauzira mesec dana. 2) Postoji priča da Klop nece da kupuje defanzivca jer misli da je ok sa tom pozicijom i da dolaskom Thiaga se oslobadja mesto za Fabinja da ode u zadnju liniju. Ako je to stvarno tako onda nema bolje utakmice i zajebanijeg igrača od Wernera i Havertza da se proba linija VVD-Fabinjo-Thiago. A za ostale utakmice po kupovima ce vec da iskopaju neke omladince

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Iduće kolo će biti zanimljivo, sve sa šlagerom kola na Anfieldu.

 

Izađe li Arsenal sa onakvom pijanom ekipom kao protiv West Hama, uvjerljiv poraz je zagarantovan.

 

Izađe li Arsenal kakav je bio protiv Cityja u kupu ili protiv Liverpoola u CS-u, pobjeđujemo. Naravno, preduslov je da igramo u najjačem sastavu, a ne da poluretardirani Kolašinac ide na Salaha i TAA.

  • +1 1
Link to comment

lep će tim brendan skockati kad mu dovedu fofanu ili taha

 

kastanj deluje kao pun pogodak, prat se uigrao, mendi koji je bolji od čaudrija se vratio tako da je vezna rotacija ok, barnes vazda napreduje na krilu, još da under eksplodira na drugom...top 6 tim sa top 2 trenerom, meni bi se tresle gaće da sam junajted, arsenal i čelsi :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...