Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

polomiću čaše od kristala :happy: je hit večeri u mančesteru, misle li ovi ameri da otvore novčanik i pazare neka pojačanja ili se zadovoljavaju borbom od 3 do 6 mesta kao i prethodnih sezona

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Ovo što je Arsenal odigrao do gola je užas nad užasima. Kao da su feštali nakon Aubinog novog ugovora, a Ceballos popio k'o Tony Adams u najgorim danima. 

 

...i sudija sa njima

Link to comment

Ja stvarno ne znam šta protivnički odbrambeni igrač treba da uradi da bi WHU dobio penal zbog igranja rukom u 16. Pretpostavljam da uzme loptu u ruke i pivotira kao košarkaški centar jedno desetak sekundi. 

Link to comment
34 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja stvarno ne znam šta protivnički odbrambeni igrač treba da uradi da bi WHU dobio penal zbog igranja rukom u 16. Pretpostavljam da uzme loptu u ruke i pivotira kao košarkaški centar jedno desetak sekundi. 

 

The new handball rule states that the shoulder goes to the end of the shirt sleeve or the bottom of the armpit (though obviously not in the case of a long-sleeve jersey).

Link to comment

Idi Jarma u kurac. Ne moze 10 fokusiranih minuta da odigra.

 

I koji put zaredom gledamo istu ovu utakmicu Arsenala i Vest Hema na Emiratima? Vest Hem bolji, Arsenal nekako odrzava nulu i onda umuva pred kraj.

Link to comment

Jedna od onih pobjeda kojih te bude sramota. Bijedna izvedba, krupna sudijska greška na račun suparnika... Bljak. Ovo k'o da je Emery vodio tim.

 

Ovako smo prošle sezone nekako dobili protiv Burnleya u prvoj utakmici kod kuće - gol Lacazettea, pa gol Wooda u 45.minuti, gosti bolji pa 2-1 na asistenciju Ceballosa (tad Auba, sad Nketiah) i onda čuvaj pobjedu k'o da je suparnik Brazil 1970. Onda smo sa šest bodova otišli na Anfield i...

Link to comment

pepara umesto kulibalija dovodi neko francusko dete od 180cm da on i ake dominiraju u vazduhu. car

 

cijena 16.667m (ako pretpostavimo da se 50 deli sa 3)

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

Vidis da i u samom tvitu pise "fixed payment amounts", sto znaci "odmah sada". Prestao si da citas engleski? :cry:

Ne baš.

Piše: fixed payment amounts and objective-related bonuses are now being negotiated.

To znači da pregovaraju koliko će dati odmah u kešu a koliko posle na rate.

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, Pokojni Ruxin said:

pa mi smo ovu mađiju koristili još 2011, kakva avangarda :ziga:

i čak nismo nikom ni rekli, nego morali da nas leakuju dušmani

 

Pih, pa mi još ni Christophera Wreha nismo otplatili. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...