Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

konara sluzi svakom djavolu koji naidje, josh ako moze u knjizi da nadje medicinsko opravdanje, i da zvuchi bash odluchno, ihaaaj ziv bio hihi.gif

javice sa carine odma ushkolu da je dete na karantinu i poslace i opravdanje.

a. ne treba opravdanje, to su rekli josh onomad.



sent from bubamoto



Link to comment
ne znam sta da ti kazem. mi unutar sistema vise nemamo ni oko cega da se svadjamo jer ne postoji nikakva cvrsta struktura na osnovu koje bismo mogli izgraditi stav.
sve je improvizacija i nepoznato. nekako ce se zavrsiti, nadajmo se pre nego ste se napravi ogromna steta.
Moguće da su u ministarstvu to i provalili:
Ako napravimo haos i dezorganizaciju, onda nema rasprave, jer nema oko čega da se raspravlja...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Moguće da su u ministarstvu to i provalili:
Ako napravimo haos i dezorganizaciju, onda nema rasprave, jer nema oko čega da se raspravlja...

.... Shiit has hit the fan!

bice raspravljanje, nas je prevideo. sad mi shaljemo sitne knjige jer mi napolju vrlo jasno vidimo shta je nama problem. a svi smo vec ozbiljno poremecen ludaci bar iz pet kriterijuma, svako iz svog. nash direktor ima zaglavljen inboks evo chetvrti dan, savet roditelja takodje. zivim u srbiju a srce u nemachku, hocu da je bash sve pod konac [emoji38]ol:

ono, za nashu decu s_w.gif

sent from bubamoto


Link to comment

Čitao na preskok, pa ne videh - niko nije dobio pon-sre-pet, pa uto-čet raspored?

 

Kod nas se odeljenja dele na 1/2, pa u neke polučasovne cikluse, provetravaće po skandinavskom modelu, nastava će se koliko god je moguće održavati napolju, i 31. Avgusta će pustiti ceo dan vodu da isteče jer se legionela razvija i u vodovodnim cevima. Treba i da im spremamo bento.

 

Još svašta nešto ima, ali sam zaboravio i nije me briga. Ja sam bio za online, deca su htela u školu, sad nek' se organizuju sama.

Link to comment
Čitao na preskok, pa ne videh - niko nije dobio pon-sre-pet, pa uto-čet raspored?
 
Kod nas se odeljenja dele na 1/2, pa u neke polučasovne cikluse, provetravaće po skandinavskom modelu, nastava će se koliko god je moguće održavati napolju, i 31. Avgusta će pustiti ceo dan vodu da isteče jer se legionela razvija i u vodovodnim cevima. Treba i da im spremamo bento.
 
Još svašta nešto ima, ali sam zaboravio i nije me briga. Ja sam bio za online, deca su htela u školu, sad nek' se organizuju sama.
kod nas je pon sre pet osnovna, srednja ful onlajn na svachije zadovoljstvo.

ovo sve drugo si izmislio [emoji38]ol:

sent from bubamoto


Link to comment

U vrtičkoj grupi će dosta dece krenuti opet u vrtić od prvog septembra, uključujući i moje. Ideja nam je da bude u vrtiću dok je još uvek toplo zbog čega će provoditi dosta vremena u dvorištu. Plus nam je bitno da se navikne na novu grupu jer prelazi iz jasli u vrtić (u istoj zgradi). Računamo da ide u vrtić do prve naznake trećeg pika prvog talasa. Onda nazad kući, taman će biti hladnije, pa kako nam bude do marta.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Frank Pembleton said:

Brnaba neće da pomera!
Oh wait...

.... Shiit has hit the fan!
 

brnaba nije smela to da pominje, trebalo je da kompletno plej ded, sad kad je izgovorila znachi da je bila neka pricha o tome, sad ce se raspomamimo do utorka za sve pare :lolol:

 

12 minutes ago, zorglub said:

 

Ma znaš šta još sve ima... Nisam, stvarno :happy:

daj sveeee :lolol:

Link to comment
6 minutes ago, pacey defender said:

U vrtičkoj grupi će dosta dece krenuti opet u vrtić od prvog septembra, uključujući i moje. Ideja nam je da bude u vrtiću dok je još uvek toplo zbog čega će provoditi dosta vremena u dvorištu. Plus nam je bitno da se navikne na novu grupu jer prelazi iz jasli u vrtić (u istoj zgradi). Računamo da ide u vrtić do prve naznake trećeg pika prvog talasa. Onda nazad kući, taman će biti hladnije, pa kako nam bude do marta.

 

u istom smo camcu, brate po vrtickim mukama.

 

isto tako i ja razmisljam - neka ide barem par nedelja (ja optimisticno navijam da to potraje do sredine oktobra), pa posle kad krene "talasanje' povlacenje u kucu. 

Link to comment



daj sveeee [emoji38]ol:


Sad videh u celosti, i vidim koja će linija vađenja biti...
Ona odbija predlog sindikata da se odloži na 2 nedelje!
Ne damo sindikatima ni minut!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:


 

 


Sad videh u celosti, i vidim koja će linija vađenja biti...
Ona odbija predlog sindikata da se odloži na 2 nedelje!
Ne damo sindikatima ni minut!

.... Shiit has hit the fan!
 

ona ne razume, ne zna i ne zanima je kakav se sada pritisak vrshi na shkole.

 

shto je u skladu sa realnoshcu u kojoj ona kao pa neshto razume zna i zanima je :isuse:

 

shteta shto ovaj ne formira vladu nikako, pa da ne mogu na miru zenice da krenu kud su vec poshle :cry:

Link to comment
18 minutes ago, gospa buba said:

daj sveeee :lolol:

 

Sve ostalo nije zanimljivo, dok nisam zapamtio. Roditelji ne smeju u školu, provetravanje (po skandinavskom modelu molim lepo!) zato što neće paliti klimu, deca da se navikavaju da doručkuju doma čim ustanu. Eto, dotle doseže moje pamćenje. Za ostalo me mrzi da pogledam u viber, ionako će nam reći u ponedeljak na roditeljskom, koji će se držati u dvorištu.

Link to comment

blokovi idu u skolu 6 casova a korona da jede govna!

 

cas je naravno 45 minuta jer smo u mogucnosti...

 

ja sam sebe ponekad iznenadim kad me zapanje gluposcu i potpunim odstustvom dodira sa realnoscu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...