Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

To nije korona, već prehlada. Deca samo malo kašlju i curi im nos. Ništa strašno. To je objašnjenje za osmoro odsutnih  u jednom odeljenju. Na realnost se više ne obaziremo.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

pazi oni jesu svi slinavi i kashlju, neki se testiraju i pozitivni su, na njih su svi besni, jer unishtena mladost, neki se testiraju i negativni su i oni se odmah sutra slinavi vracaju u shkolu, jer pravila su za neshto drugo, ne za nekovid slinavost, ostali se ne testiraju uopshte, pa ili sede si doma, ili dolaze slinavi, vec kako se kom roditelju cefne da smatra. odlichan sistem ko ana brnabic da ga je pravila :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
11 hours ago, Lena said:

E da, pored svega ovoga je na Savetu roditelja glavno pitanje bilo šta će biti sa ekskurzijom, zašto deca na ekskurziji moraju uvek da obilaze ta kulturno-istorijska mesta i zašto maršrutu ne mogu da određuju roditelji nego im to planira tamo nekih 4-5 osoba u veću :isuse:

Inače, kod nas su izleti i ekskurzije uvek planirani za maj, jun, a ne na početku školske godine.

 

jbg....ne prave razliku između ekskurzije i klasičnog turističkog putovanja. a možda bi neki hteli da odašilju decu da im donesu zimske salame i kačkavalja iz Segedina ili sa Subotičkog buvljaka ili šta ti ja znam šta od šta ti ja znam kuda.....pa da ne moraju sami da se cimaju i troše

Link to comment

Moja prijateljica prošla kroz "toplog zeca" jer je odvela dete ma testiranje.
Čak je bilo i negativno.
Ali optužena da paniči i da hoće deci da sjebe školsku godinu.
Pa ti vidi.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Mi smo juče vodili ćerku, negativna je, ali joj nismo dali da id ni danas u školu... Šmrca i boli je glava, dosta dece sa kojom je bila u kontaktu su potvrđeno, bolesna, klinja godin dana mlađi ima ne baš naivnu upalu pluća...

 

Razredna, normalna žena, rekla sve OK, proverite vi još jednom, ako joj nije bolje... Ne mora da dolazi dok niste sigurno...

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Friend said:

Vrlo moguce da su problem i nastavnici koji ne zele da se drkaju oko prelaska na online ili podele u grupe.

Svaciji interes pa cak i onaj najmanji ide ispred decijeg.

kako? sta tu zavisi od nastavnika?

Link to comment
Mi smo juče vodili ćerku, negativna je, ali joj nismo dali da id ni danas u školu... Šmrca i boli je glava, dosta dece sa kojom je bila u kontaktu su potvrđeno, bolesna, klinja godin dana mlađi ima ne baš naivnu upalu pluća...
 
Razredna, normalna žena, rekla sve OK, proverite vi još jednom, ako joj nije bolje... Ne mora da dolazi dok niste sigurno...
 
 
 
 
isto je kodnas bilo. kovid negativno, glavobolja vrtoglavica 3 dana slinavost. mislim to realno i nije za shkolu, ludost je blink.png

edip. od nastavnika ne zavisi nishta, nisu nichija ciljna grupa i bukvalno svako im je neprijatelj. tu poziciju su zacementitali odavno. oni su sada bukvalno na liniji ako necesh ti, uvek ima ko hoce. to shto nema pojma, nije vazno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

isto je kodnas bilo. kovid negativno, glavobolja vrtoglavica 3 dana slinavost. mislim to realno i nije za shkolu, ludost je blink.png



 

Pa da...

 

Mislim, možemo mi svašta da opravdamo, ima 100 načina, nismo morali ni da čekamo razrednu, ali je lepo što je žena normalna...

 

Ćera kaže da pola njih šmrca i kašlje kao konji u razredu i da se jako loše oseća svakako da ide u takvo okruženje... I razumem je... NI meni se ne ide u takva okruženja...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...